شما اینجا هستید
بین الملل » امضاء تفاهمنامه بشردوستانه میان روسای فدراسیون جهانی تکواندو و سامبو

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، “چونگجو” کره جنوبی این روزها سرشار از هیجان و شور مسابقات هنرهای رزمی ۲۰۱۹ با حضور ورزشکاران جوان سراسر جهان است و در حاشبه این رقابت ها، روسای فدراسیون جهانی تکواندو، بنیاد بشر دوستانه تکواندو و فدراسیون سامبو(FIAS)، یادداشت تفاهمی را امضا کردند.

پایبندی به این امضا، در راستای فراهم کردن زمینه تشویق جوانان برای ورود به دنیای ورزش و ارتقاء آن در میان جوانان جمعیت های آسیب پذیر است.

سه سازمان متعهد شدند برای ارتقاء ورزش به عنوان نیرویی قدرتمند با هدف سلامت و نشاط، صلح جهانی و توسعه اجتماعی میان جوامع آسیب پذیر، همکاری های نزدیکی داشته باشند.

این جوامع نیازمند دست های یاری بشریت هستند و با تمام وجود صلح، امنیت، سلامت و روحیه بالای شاد زندگی کردن را می طلبند. نیاز به صلح جهانی و توسعه اجتماعی، دغدغه همیشگی دکتر چانگ وان چو، ریاست فدراسیون جهانی تکواندو بوده  که به همکاری های این فدراسیون با فدراسیون های ورزشی دیگر از جمله هاکی ، کشتی و… منجر شده است.

“چو” رییس فدراسیون جهانی تکواندو  و “واسیلی شستاکوف” رییس فدراسیون سامبو که ورزش رزمی روسی و تلفیقی از جودو، جوجیتسو، کشتی فرنگی و کشتی آزاد است، طی نشستی در “چونگجو” کره جنوبی و در حاشیه برگزاری مسابقات هنرهای رزمی۲۰۱۹، تفاهمنامه صلح و امنیت را امضا کردند.  

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::