شما اینجا هستید

بین الملل » برگزاری مراسم تکواندو برای همه در ازبکستان
گروه : بین الملل , خبر

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، در روز دوم رقابت‌های جهانی تکواندو نونهالان، میدان اصلی پایتخت ازبکستان میزبان دکتر “چو” رییس فدراسیون جهانی تکواندو و بیش از ۲۰۰۰ تکواندوکار نوجوان و نونهال بود.

همچنین ۵۰ دانش آموز معلول نیز در کنار ورزشکاران حضور داشتند و دست در دست هم شعار “تکواندو برای همه” و پیام صلح و دوستی را به سراسر دنیا مخابره کردند.

“عبدو خاکیموف عزیز” معاون نخست وزیر این کشور، “دلمراد نابیف” وزیر فرهنگ و ورزش ازبکستان، “رستم شاه عبدالرحمانف” رییس کمیته بین المللی المپیک ازبکستان وشرزود تاشماتف رییس انجمن تکواندو در این رویداد حضور داشتند.

دکتر “چو” در این مراسم گفت: از رییس جمهور ازبکستان قدردانی می کنم. بی شک بدون حمایت‌های همه جانبه ایشان، تکواندو به این سطح از محبوبیت در ازبکستان نمی‌رسید و من معتقدم تمام دانش آموزان تکواندوکار حاضر در این مراسم و به ویژه هوگوپوشان شرکت کننده در رقابت‌های جهانی نونهالان ۲۰۱۹، امیدهای آینده ورزش تکواندو در سراسر جهان هستند.  هدف از برگزاری چنین مراسمی معرفی این ورزش به تمام مردم و آشنایی کودکان و نوجوانان با تکواندو است که به خوبی به این هدف تحقق بخشیده‌ایم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::