شما اینجا هستید
بین الملل » برگزاری مراسم تکواندو برای همه در ازبکستان

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، در روز دوم رقابت‌های جهانی تکواندو نونهالان، میدان اصلی پایتخت ازبکستان میزبان دکتر “چو” رییس فدراسیون جهانی تکواندو و بیش از ۲۰۰۰ تکواندوکار نوجوان و نونهال بود.

همچنین ۵۰ دانش آموز معلول نیز در کنار ورزشکاران حضور داشتند و دست در دست هم شعار “تکواندو برای همه” و پیام صلح و دوستی را به سراسر دنیا مخابره کردند.

“عبدو خاکیموف عزیز” معاون نخست وزیر این کشور، “دلمراد نابیف” وزیر فرهنگ و ورزش ازبکستان، “رستم شاه عبدالرحمانف” رییس کمیته بین المللی المپیک ازبکستان وشرزود تاشماتف رییس انجمن تکواندو در این رویداد حضور داشتند.

دکتر “چو” در این مراسم گفت: از رییس جمهور ازبکستان قدردانی می کنم. بی شک بدون حمایت‌های همه جانبه ایشان، تکواندو به این سطح از محبوبیت در ازبکستان نمی‌رسید و من معتقدم تمام دانش آموزان تکواندوکار حاضر در این مراسم و به ویژه هوگوپوشان شرکت کننده در رقابت‌های جهانی نونهالان ۲۰۱۹، امیدهای آینده ورزش تکواندو در سراسر جهان هستند.  هدف از برگزاری چنین مراسمی معرفی این ورزش به تمام مردم و آشنایی کودکان و نوجوانان با تکواندو است که به خوبی به این هدف تحقق بخشیده‌ایم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::