شما اینجا هستید

اخبار برتر » کسب سهمیه المپیک برای تکواندو افتخار نیست/عملکرد ملی‌پوشان در مسابقات جهانی، باعث نگرانی است

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکوانو پلاس به نقل از خبرگزاری برنا؛ یوسف کرمی، ملی‌پوش اسبق تکواندو درباره عملکرد تیم ایران در مسابقات تیمی هنرهای رزمی جهان در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: خوشبختانه بچه‌ها نتایج خوبی گرفتند و نتایج همه دلگرم کننده بود. در طول چند ماه گذشته تیم‌های‌ملی ما در رده‌های سنی مختلف موفق شدند مبارزات خوبی را در مسابقات به نمایش بگذارند و نتایج خوبی را رقم بزنند و امیدوارم که با همین روند بتوانیم در المپیک و میادین پیش رو هم خوب بدرخشیم.

او در پاسخ به این سوال که وضعیت تکواندو برای کسب سهمیه چگونه است و کدام نفرات شانس زیادی برای گرفتن سهمیه دارند؟ گفت: کسب سهمیه برای برخی رشته‌ها افتخار است ولی این موضوع برای  تکواندو افتخار محسوب نمی‌شود چراکه ما اکثرا در المپیک نماینده داشتیم و چه بسا که تعداد ورزشکاران‌مان هم در بعضی دوره‌ها کم نبوده اما مهم کیفیت است که چه تعداد و چه رنگ مدال در تکواندو کسب شود.

کرمی گفت: مدال گرفتن در المپیک کار آسانی نیست ولی با این حال امیدوارم بچه‌ها با شایستگی مدال‎های خوش رنگی را کسب کنند. تیم‌ملی بزرگسالان در مسابقات جهانی عملکرد به شدت ضعیفی داشت و همین موضوع باعث شده کمی نگرانی‌ها بیشتر شود. امیدوارم بچه‌ها در مسابقات کسب سهمیه این نتایج را جبران کنند، در کنار این امیدوارم فدراسیون هم از تجربیات گذشته درس بگیرد و از تمام پتانسیل‌های تکواندو مانند مربیان سابق که تجربیات گران‌بهایی در اختیار دارند برای المپیک استفاده کند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::