شما اینجا هستید
اخبار برتر » حسینی: اول کسب سهمیه، بعد طلای المپیک/عسکری:میرهاشم حقانیتش را اثبات کرد

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس،  میرهاشم حسینی بعد از کسب دومین مدال طلای خود در مسابقات گرندپری سال ۲۰۱۹ گفت: خدا را شکر توانستم دل مردم را شاد کنم و ممنون افرادی هستم که در این روزهای عزیز، ورزشکاران را با دعای خیر خود، یاری کردند.

وی در خصوص مسابقات خود عنوان کرد: پنج مبارزه سخت داشتم و دیدار فینال برابر نماینده انگلیس بسیار سخت بود که با هدایت مناسب سرمربی تیم ملی، روند بازی را تغییر داده و به پیروزی رسیدم. حریف انگلیسی تکواندوکار بسیار بد قلقی بود که خدا را شکر با توصیه‌های کادرفنی توانستم او را شکست دهم.

حسینی در خصوص کسب دومین طلای پیاپی در رقابت‌های گرندپری، اظهار داشت: گرندپری با حضور بهترین‌های جهان برگزار می‌شود و حریف آسانی وجود ندارد.  مسابقات بسیار سنگین بود و خوشحالم که به دومین طلای متوالی رسیدم. تاکنون در هیچ رویدادی دست خالی نمانده‌ام و تلاش می‌کنم در مسابقات بعدی نیز به بهترین نتایج برسم.

وی در خصوص برنامه‌های خود گفت: ابتدا به دنبال کسب سهمیه المپیک و سپس به فکر طلای المپیک هستم تا آروزی مربی‌ام که رسیدن به طلای بزرگترین رویداد ورزشی جهان است را برآورده کنم.

فریبرز عسکری سرمربی تیم ملی تکواندو ایران هم بعد از کسب مدال طلای حسینی گفت: پس از کارشکنی‌های انگلیس و صادر نشدن رویداد حسینی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان او از روحیه خوبی برخوردار نبود و اکنون بسیار خوشحالم که با کسب ۲ مدال طلای متوالی، حقانیت خود را ثابت کرد.

وی افزود: ۲ مرحله گرندپری دیگر تا رسیدن به سهمیه المپیک در پیش داریم و تلاش ما رسیدن به سهمیه‌های لازم است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::