شما اینجا هستید

تیتریک » زهرا شجاعی در راه بازگشت | برخاستن پس از ۲۵ ماه دوری از تکواندو
گروه : تیتریک , خبر , گزارش

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس و به نقل از سایت آی دبلیو اسپورتس؛ فهرستی شامل ۴۷ تکواندوکار مدال آور در سال ۲۰۱۹ به همراه ۳ تکواندوکار مدال آور گذشته که در ماه‌های گذشته با مشکل آسیب دیدگی روبرو بوده‌اند منتشر شده و اکنون تمامی آن‌ها به رقابت در انتخابی فرا خوانده شده‌اند.

صرف نظر از این که آیا همه نفرات حاضر در لیست ۵۰ نفره در انتخابی شرکت می‌کنند یا خیر، رویت دوباره نام سه جوان آینده دار تکواندوی ایران به خودی خود، خبر مسرت بخشی است.

ستاره چابکی، مبینا نژاد و زهرا شجاعی ستاره‌های مدال آوری که آسیب دیدگی مسیر آن‌ها را سد کرد حالا می‌توانند بازگردند و از جنگیدن، شکست خوردن و پیروز شدن لذت ببرند. این، روی جذاب و غیر قابل پیش بینی ورزش است.

در این میان، زهرا شجاعی یک ستاره گیلانی و یکی از محصولات کمپانی قهرمان سازی در رشت، به زودی در میادین حاضر خواهد شد. او احتمالاً در انتخابی اول مهرماه شرکت نمی‌کند زیرا هنوز برای مبارزاتی سنگین در این سطح آماده نیست اما پیش بینی می‌شود دوری او از میادین رسمی مدت زیادی به طول نینجامد.

زهرا شجاعی در حال تلاش برای رسیدن به سطح آمادگی ایده آل است و وضعیت جسمانی او به منظور رقابت در مسابقات رسمی آینده در پاییز ۹۸ بررسی خواهد شد. با توجه به این که این قهرمان گیلانی هم اکنون مشغول به تمرین است بعید به نظر می‌رسد مانعی برای بازگشت او وجود داشته باشد.

او پس از ۲۵ ماه سخت و طولانی بازگشته است. در شرایطی که زهرا مسیری رو به جلو را طی می‌کرد در تابستان ۲۰۱۷ در ازبکستان دچار آسیب دیدگی شد، عمل‌های جراحی چند مرحله‌ای را پشت سر گذاشت و حالا آماده است که زندگی ورزشی‌اش را وارد فاز جدیدی کند.

آن چه زهرا شجاعی را به یک الگو تبدیل می‌کند حفظ میل به جنگیدن و موفقیت در تکواندو با وجود ۲۵ ماه دوری از میدان است. او همچنان می‌خواهد، تلاش می‌کند و تشنه پیروز شدن است.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::