شما اینجا هستید
اخبار برتر » ✍یادداشت خراسانی کارشناس تکواندو در خصوص مبارزه حسینی در فینال گرندپری ژاپن

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، بیژن شفیع خراسانی کارشناس تکواندو با انتشار یادداشتی در خصوص مبارزه حسینی در فینال گرندپری ژاپن نوشت.

امروز فرصتی بدست آمد تا مسابقه نهایی وزن ۶۸- میان میرهاشم حسینی از ایران و کریستین از انگلستان را گزارش کنم؛ بعد از مدت‌ها یک مبارزه خوب دیدم. بازی قبلی حریف او کریستین را دیدم، مبارزی با هوش، تند و تیز و استفاده کننده بسیار خوب از فرصت‌هایی که در اختیار داشت.

تمام مدت تا شروع رقابت او با میرهاشم فکر می‌کردم. بازی‌های میرهاشم را دیدم تکنیک خوبی دارد، آرام است و می‌تواند زمان و حریف را کنترل کند و در مبارزه قبل از حریف انگلیسی هم خوب خودش را نشان داده بود ولی واقعا این حریف خیلی خوب بود.

بازی شروع شد و خوشبختانه میرهاشم خیلی خوب توانست در زمان مبارزه به تند و تیزی حریف توجه داشته باشد و اجازه ندهد از فرصت‌ها خیلی به نفع خودش استفاده کند.

انصافا باید بگویم استاد فریبرز عسگری عزیز هم خوب با نکاتی که می گفت او را راهنمایی کرد؛ نهایتا با قاطعیت و امتیاز بالاتر حریف را شکست داد و مدال طلا را از آن خودش کرد.

به میرهاشم حسینی عزیز به مربی پایه و سازنده او، خانواده گرامیش و به مربیان تلاشگر تیم ملی استادان عسگری و بسحاق و دیگر اعضا تیم ملی تبریک میگم. به سروش احمدی دیگر مبارز خوب این وزن هم خسته نباشید عرض می کنم و برای او آرزوی موفقیت در آینده دارم.

اما فریبرز عزیز واقعا آفرین به نگاهت؛ چند باری است دیدم با چه دقتی کارت اعتراض خود را استفاده کردی. خیلی به جا و با دقت اینکار را انجام دادی و خیلی خوب توانستی میرهاشم را کنترل کنی. همگی خسته نباشید به امید پیروزی بیشتر در فردا خدا نگهدارتان.

«بیژن شفیع خراسانی»
کارشناس رسانه و تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::