شما اینجا هستید

اخبار برتر » خدا را شکر پای مردانی دچار شکستگی نشده است/ تلاش می‌کنیم او را به گرندپری بلغارستان برسانیم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛افشین رهبری در گفت‌و‌گو با خبرگزاری تسنیم، در خصوص مصدومیت سجاد مردانی در دومین مرحله مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۹ اظهار داشت: متاسفانه سجاد مردانی در نخستین مسابقه خود  از ناحیه روی پای راست آسیب دید و این مصدومیت در مسابقه دوم تشدید شد. بعد از این اتفاق به او توضیح دادم که در صورت ادامه دادن به مسابقه امکان تشدید آسیب دیدگی او وجود دارد، اما مردانی تمایل داشت با توجه به حساسیت مسابقات گرندپری و امتیازات بالای این رقابت‌ها به کار خود ادامه بدهد.

وی در خصوص وضعیت مصدومیت مردانی در حال حاضر گفت: بعد از بازگشت تیم ملی از ژاپن، مردانی در اصفهان از پای خود عکس گرفت که هنوز عکس و گزارش پزشکی را ندیدم، اما در آخرین صحبتی که با او داشتم به نظر می‌رسد که خدا را شکر شکستگی وجود ندارد و بافت نرم آسیب دیده است. البته آسیب دیدگی شدید است و به خاطر ادامه دادن مسابقات تشدید هم شده است. فکر می‌کنم نیاز است تا مدتی استراحت کند تا مردانی مجددا به شرایط مسابقه بازگردد.

پزشک تیم ملی تکواندو در خصوص احتمال حضور کاپیتان تیم ملی تکواندو در سومین مرحله مسابقات گرندپری در بلغارستان گفت: با توجه به اینکه شکستگی وجود ندارد و آسیب‌دیدگی در ناحیه بافت نرم است، خیالمان برای درمان راحت‌تر است. تلاش خواهیم کرد تا با حداکثر توان کار کنیم و تا بهبودی مردانی برای حضور در مسابقات گرندپری بلغارستان حاصل شود و بتواند در این رویداد حضور پیدا کند. 

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::