شما اینجا هستید

گفتگو » دامغانی نژاد: می‌جنگم و حقم را می‌گیرم
گروه : گفتگو

Rate this post

شهربانو دامغانی نژاد در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص حضورش در مسابقات انتخابی فردا گفت: متاسفانه سرما خورده‌ام و از نظر جسمانی وضعیت خیلی مساعدی ندارم اما در این رقابت شرکت می‌کنم و می‌جنگم تا حقم را که حضور در  المپیک ۲۰۲۰ توکیو است، بگیرم.

وی افزود: هدفم در تمام زندگی راهیابی به المپیک است و برای آن زحمت می‌کشم؛ بدون شک هر ورزشکاری در بخش حرفه‌ای این آرزو را دارد و برای آن تلاش می‌کند پس راه سختی پیش رو دارم.

شهربانو تکواندوکار جوان کشورمان ادامه داد: قطعا رقابت‌ها سطح بالایی دارد چراکه بهترین تکواندوکاران جواز حضور در این رویداد را داشتند.  تمرین سختی را پشت سر گذاشته‌ام با این وجود هر بازی برد حتمی ندارد و هر لحظه ممکن است نتیجه برخلاف میل من تغییر کند اما به خدا توکل کرده‌ام.

دامغانی نژاد در خصوص حضورش در بازی های لیگ جام کوثر توضیح داد: این دوره از مسابقات در ترکیب تیم اسپریچو به مصاف رقبایم می‌روم.

وی در پایان گفت: با امید و انگیزه و تلاش فراوانی که دارم امیدوارم بتوانم جواز حضور در اردوی تیم‌ملی و پس از سهمیه المپیک را کسب کنم اما این نکته را فراموش نمی‌کنم با لحظه ‌ی غفلت ممکن است نتیجه دلخواه من تغییر کند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::