شما اینجا هستید
تیتریک » میرحسینی: پله پله مسیر پیشرفت را پشت سر می‌گذارم

ملیکا میرحسینی درخصوص حضورش در مسابقات ورود به اردوی مقدماتی تیم ملی   در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: برنامه ورزشی من استقامتی و قدرتی بود؛ با توجه به اینکه متوجه شدم باید در مرحله اول مسابقات انتخابی حضور داشته باشم سعی کردم تمرینات سرعتی را شروع نمایم. به آمادگی مطلوبی که در نظر داشتم نرسیده‌ام اما خدا را شکر شرایط روحی خوبی دارم.

جوان پرتلاش کشورمان با اشاره به حضورش در لیگ جام کوثر افزود: من مدت زیادی است که زیرنظر استاد ملکی سرمربی فتح البرز تمریناتم را انجام می‌دهم و ایشان میخواستند با این تیم قرارداد امضا کنم؛ با اینکه از تیم‌های دیگر لیگ پیشنهاد داشتم ولی باتوجه به سطح فنی بالا و حضور دوستان ملی پوشم در این تیم ماندم.

میرحسینی دارنده مدال برنز بازی‌های یونیورسیاد ایتالیا در خصوص نتیجه‌ای که در این رویداد کسب کرد گفت: از ایران چهار نفر به مسابقات اعزام شدند؛ پیش‌بینی می‌کردم من و ناهید کیانی با توجه به تمرینات خوب و تجربه‌ای که از این مسابقات داشتیم خوب ظاهرشویم. مدال برنز من می‌توانست طلایی باشد اما متاسفانه با توجه به شرایط جوی نامساعد تمرینات ما در ایتالیا به سختی انجام می‌شد و مشکلاتی پیش‌رو ما باعث شد نتیجه‌ی خوبی نگیریم.

وی تصریح کرد: خدا را شکر بعد از آن توانستم با برنامه ریزی درست نقاط ضعف خود را برطرف نمایم و انشالله در مسابقات آینده جبران می‌کنم.

پورحسینی در پایان گفت: آرزوی هر ورزشکاری است که به المپیک برود؛ امیدوارم من هم جزء دو نفری باشم که به المپیک راه پیدا می‌کند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::