شما اینجا هستید
اخبار برتر » پوراسماعیل: برای رسیدن به هدف از جان مایه می‌گذارم

زهرا پوراسماعیل ملی پوش سابق تکواندوکشورمان درگفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: رقابت سختی را فردا پیش‌رو دارم، در وزن من تعداد شرکت کنندگان زیاد نیست اما همه جزء بهترین‌ها هستند. از لحاظ روحی در شرایط خیلی خوبی قرار دارم و برای حضور در اردوی تیم ملی انگیزه ی زیادی دارم.

وی در ادامه افزود: هنوز ابتدای راه هستم و برای حضور در المپیک توکیو باید مراحل زیادی را پشت سربگذارم. انتخابی مرحله اول از اهمیت زیادی برخوردار است؛ تمرینات فشرده ای را انجام دادم  و امیدوارم بتوانم مزد زحماتم را به بهترین شکل بگیرم.

پوراسماعیل در خصوص کسب آمادگی برای حضور دوباره در میدان مسابقه گفت: با تیم فتح البرز برای حضور در جام کوثر قرارداد دارم؛ در زادگاهم تمرینات منظمی را انجام دادم و دو هفته هم اردوی مشترک داشتیم، بعد از آن روزی ۳ساعت تمرینات فشرده ای را در کرج پیگیری کردم.

تکواندوکار سنگین وزن کشورمان گفت: مدتی بود که به دلایل شخصی از مسیر اصلی و هدفم دور شده بودم، دوران بدی بود و خیلی اذیت شدم. فرصتی شد تا تجربه خوبی کسب کنم، لازم بود تا خیلی چیزها یاد بگیرم. از ۱۳ سالگی در ترکیب تیم‌های ملی نونهالان و نوجوانان بودم، تصور می‌کردم شرایط در تیم ملی بزرگسالان هم مانند گذشته است اما لازم بود فاصله بگیرم تا هم آسیب دیدگی‌ام برطرف شود و هم پرقدرت برگردم.

پوراسماعیل افزود: از لحاظ روحی و جسمانی در شرایط خوبی هستم و برای رسیدن به هدفم که کسب سهمیه المپیک است بارها این مسیر را در ذهنم مرور کرده‌ام.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اولین حضورم در رقابت‌های کیش بود اما چون آمادگی کاملی نداشتم مقام سوم راکسب کردم. بعد از آن تمرکز خودم را بیشتر کرده و تمرینات رو به صورت جدی پشت سر گذاشتم. هدفم افتخارآفرینی و به اهتزار در آوردن پرچم کشورم است و برای رسیدن به هدف از جان مایه می‌گذارم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::