شما اینجا هستید

اخبار برتر » خلج زاده: به دنبال سکونشینی در جام کوثر هستیم

Rate this post

شهره خلج زاده با اشاره به تیمداری اسپریچو در جام کوثر در گفتگو اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: این تیم برای نخستین بار در لیگ بانوان حضور دارد؛ سایت فدراسیون از حضور ۱۳ تیم خبر داده بود اما در جلسه روز گذشته سازمان لیگ اعلام کردند که ۱۵ تیم شرکت می‌کنند.

وی افزود: با توجه به حمایت‌های مالی اسپریچو توانستیم تکواندوکاران خوبی را جذب کنیم؛ این شرکت در نظر دارد با هدف بالا بردن انگیزه در بازیکنان برای پیروزی نوجوانان جوایزی به آنها بدهد و در رده جوانان نیز با هوگوپوشان مطرح قرارداد مالی امضا کند.

سرمربی تیم تازه وارد لیگ جام کوثر در خصوص هدف اسپانسر توضیح داد: معمولا دربخش بانوان اسپانسر کم است چراکه تبلیغات و پخش زنده نداریم و تیم‌ها دیده نمی‌شوند و به همین دلیل معمولا به سمت ورزش آقایان جذب می‌شوند. خدا را شکر اطلاع رسانی رسانه‌ها باعث جلب توجه آنها به سمت ورزش بانوان شد و امیدوارم تداوم داشته باشد.

او در ادامه گفت: شرکت اسپریچو در تلاش است تا از بانوان ورزشکار برای دستیابی به هدفشان و کسب سکوهای بین‌المللی حمایت کند و سعی می‌کنیم با قرار گرفتن بر سکو از حمایت‌هایشان قدردانی کنیم.

خلج زاده اذعان داشت: درترکیب تیم از دو رده‌سنی نوجوان و جوان بازیکنان مطرحی در تیم حضور دارند. یلدا ولی نژاد قهرمان المپیک نوجوانان واکرم خدابنده مدال آور و ملی پوش رده جوانان که با توجه به مصدومیت مشخص نیست در مسابقات شرکت کند و نرگس میرنورالهی، نگین ناصربخت، هانیه بخشی، نگار قدیانی، شهربانو دامغانی نژاد و… از دیگر اعضای هستند.

وی در ادامه در خصوص شروع تمرینات تیم گفت: این شرکت هنوز پایگاه تخصصی خود را مهیا نکرده است  وتمرینات در سالن‌های کرج به صورت فنی و هوازی در حال انجام است.

سرمربی اسپریچو افزود: در دوره‌های پیش لوازم خانگی کن اسپانسرداشت و تکواندوکاران جذب این تیم می‌شدند اما امسال با تغییر شرایط، بازیکنان مطرح در همه تیم‌ها تقسیم شده‌اند و کیفیت و سطح رقابت‌ها تغییر خواهد کرد. نمی‌توانیم بگوییم کدام یک می‌توانند رقیب اصلی ما یا سکونشین باشند.

خلج زاده گفت: خوانساری مدیر فنی، زهرا باباخانلو مربی تیم و نادیا خانساری سرپرست تیم هستند که در اداره تیم مرا یاری می‌کنند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::