شما اینجا هستید

اخبار برتر » عبدالرشیدی: مس کرمان زنگ تفریح حریفان نیست/ نتوانستیم ملی پوش جذب کنیم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مجید عبدالرشیدی در گفتگوی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما درباره حضور تیم مس کرمان در لیگ برتر تکواندو گفت: مس قدیمی‌ترین تیم لیگ برتر تکواندو است که چند سال در لیگ غیبت کرد و بعد از آن در لیگ دسته اول فعالیتش را شروع کرد، از سال قبل دوباره به لیگ برتر آمدیم و سعی می‌کنیم تیم بهتری نسبت به پارسال داشته باشیم.

وی در خصوص جذب ملی پوش در تیم مس کرمان افزود: قصد جذب ملی پوشان را داشتیم اما چون با تیم‌های دیگر قرارداد داشتند و تکواندوکار آزاد نبودند، نتوانستیم در این مورد موفق باشیم، با این حال تکواندوکارانی را جذب تیم کرده ایم که زنگ تفریح حریفان نیستند.

سرمربی تیم تکواندو مس کرمان به بودجه این تیم برای حضور در فصل جدید لیگ برتر گفت: مسئولان و مدیرعامل مس کرمان حمایت خوبی از تیم تکواندو این باشگاه دارند و از دوستداران این رشته هستند، آن‌ها می‌خواهند مثل گذشته نام تکواندو مس مطرح شود.

وی با اشاره به آغاز تمرینات مسی‌ها افزود: یک ماه است که تمرینات تیم شروع شده است و خوب پیش می‌رویم، امسال مسابقات خوبی را در لیگ برتر ارائه می‌دهیم و هدفمان کسب سکو است.

عبدالرشیدی گفت: کادر فنی تیم را هنوز تکمیل نکرده ایم و بلافاصله بعد از جذب مربیان مدنظر اطلاع رسانی خواهیم کرد، ضمن آنکه مس حتما در کرمان یک هفته از مسابقات را میزبانی خواهد کرد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::