شما اینجا هستید

خبر » فولادی: برای حفظ سکو و هت‌تریک قهرمانی در جام کوثر‌ می‌جنگیم

Rate this post

فصل جدید لیگ برتر تکواندو بانوان از روز ۸ مهرماه کار خود را در فدراسیون تکواندو آغاز می‌کند و لوازم خانگی کن به عنوان حریف اصلی دیگر تیم‌ها در این میدان آمادگی خود را مبنی بر حضور اعلام کرده است.

ریحانه فولادی سرمربی تیم لوازم خانگی کن در گفتگو اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: تمرینات تیم را برای حضوری قدرتمند بعد از رقابت‌های کشوری تبریز آغاز کردیم و پیش از آن نیز تکواندوکاران در استان‌های خود تمرینات را پیگیری می‌کردند.

بهترین مربی فصل گذشته لیگ در ادامه افزود: تیم لوازم خانگی کن هوگوپوشان خوبی را از رده‌سنی نوجوانان و جوانان در اختیار دارد و پرستاره به مصاف رقبایمان می‌رویم. مهلا مومن‌زاده، کیمیا علیزاده، کوثر اساسه، غزل سلطانی، آناهیتا توکلی و شاپرک نجفی از رده‌سنی پایه با ما بودند، زهرا شیدایی، الهه شیدایی، تینا مدانلو، زینب اسماعیلی، فرشته خزایی و زهره حسن نتاج دیگر نفرات حاضر در ترکیب تیم کن هستند و نگار اسماعیلی نیز از سال گذشته به ما اضافه شد.

فولادی گفت: با تلاش و برنامه ریزی برای تیم سرمایه گذاری کرده‌ایم و خدا را شکر شاهد هستیم که آنها جذب حوزه ملی جوانان و نوجوانان نیز شده‌اند.

وی ادامه داد: ما دو عنوان قهرمانی را در سال‌ها ۹۶ و ۹۷ به نام خود ثبت کردیم و در این دوره نیز برای حفظ سکو و هت‌تریک قهرمانی در جام کوثر‌ می‌جنگیم.

سرمربی تیم لوازم خانگی کن با اشاره به اینکه در این دوره رقابت‌های جذاب‌تری را در جام کوثر را شاهد خواهیم بود، گفت: با توجه به اینکه امسال ملی پوشان در ترکیب تیم‌های مختلف قرار دارند قطعا مبارزات نزدیکی‌ را در لیگ می‌بینیم. اسپانسرهای جدید اضافه شده‌اند و همین موضوع انگیزه تکواندوکاران را بالا برده است.

فولادی در خصوص حریفان این تیم اظهار داشت: تیمی که به راحتی بتوانیم از آن نتیجه بگیریم وجود ندارد و تکواندوکاران خوب و تک ستاره در تیم‌ها پخش شده‌اند و اصلا نمی‌توان نتیجه را به راحتی پیش بینی کرد. ما تمام سعی خود را می‌کنیم تا سکوی قهرمانی را تکرار کرده و برای سومین سال متوالی کاپ را بالای سر ببریم.

فولادی افزود: تلاش ما همیشه معرفی تکواندوکاران جدید به تیم‌ملی بوده است و بنابراین برای بازیکن سازی می‌جنگیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::