شما اینجا هستید
اخبار برتر » عجم زمانی: مدعی قهرمانی در جام کوثر هستیم

غزال عجم زمانی سرمربی تیم باشگاه فرمانیه در مسابقات لیگ تکواندو بانوان  در گفتگو اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: برای دومین مرتبه است که با نام باشگاه فرمانیه و حمایت مالی شرکت “دان ارتباط گویا” در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کنیم. البته سابقه تیم داری در این باشگاه برای رده‌سنی بزرگسالان مردان، نونهالان و خردسالان به چندین سال پیش برمی‌گردد.

وی در خصوص چگونگی راهیابی تیم به لیگ توضیح داد: متاسفانه با وجود چارچوب‌هایی که در ورزش بانوان وجود دارد، اسپانسرها معمولا بعد از مدتی دلسرد می‌شوند و از حمایت کناره گیری می‌کنند. شرکت “دان ارتباط گویا” با هدف همکاری و حمایت از رشد ورزش بانوان تیم را حمایت مالی می‌کند و به جایگاه بانوان ورزشکار ارزش می‌بخشد.

عجم زمانی در مورد اعضای تیم گفت: تدارکات و رایزنی‌ها برای چیدمان تیم را از اسفندماه سال گذشته شروع کرده‌ایم البته هنوز اسامی اعضا قطعی نشده اما ترکیب خوبی چیده‌ایم وهوگوپوشان با تجربه و مدال آوری داریم که بسیار خوب مبارزه می‌کنند.

وی درخصوص ارزیابی رقبا گفت: در تمام ورزش‌ها تیم هایی که چندین سال در لیگ حضور دارند به خاطر تجربه و اعتباری که طی مسابقات کسب می‌کنند قوی تر ظاهر می‌شوند.همچنین تیم‌هایی که قراردادهای مالی خوبی دارند می توانند بازیکنان بهتری جذب نمایند. شرکت “دان ارتباط گویا” از ما به خوبی حمایت کردند تا بتوانیم نفرات خوبی را در ترکیب تیم داشته باشیم.

سرمربی تیم فرمانیه افزود: تیم لوازم خانگی کن با توجه به سابقه قهرمانی چند ساله و چند تیم دیگر که ترکیب خوبی دارند رقبای سرسختی به شمار می‌آیند البته ما نیز برای دومین بار است در لیگ تکواندو بانوان حضور داریم اما هدفمان کسب عنوان قهرمانی است.

وی در پایان در خصوص دستیارانش افزود: ما یک تیم سه نفره هستیم و در یک سطح کار انجام می‌دهیم. مه آرا مردان خانی سرپرست تیم است که با وجود سن کم امور را خیلی منظم انجام می‌دهند و نیروی بسیار خوبی هستند و پارسال به عنوان بهترین سرپرست در لیگ انتخاب شدند. مینا فردی نیز سال‌هاست در لیگ جام کوثر تیم داری می‌کنند و با صبر و حوصله  تمام بار فنی وچیدمان تیم و هدایت تمرینات را برعهده داشتند و خیلی موفق عمل کرده اند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::