شما اینجا هستید
اخبار برتر » مردانی به دلیل مصدومیت حضور در فینال را از دست داد

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ مرحله سوم مسابقات گرندپری سال ۲۰۱۹ از ۲۶ مهرماه در صوفیه بلغارستان آغاز و به مدت ۳ روز ادامه خواهد داشت. با اعلام سازمان تیم‌های‌ ملی، مرحله جدید اردوی تمرینی مردان ملی‌پوش تکواندو ایران به منظور حضور در این رویداد از روز دوشنبه یکم مهرماه با حضور ۸ هوگوپوش در مرکز جهانی تکواندو آغاز شده است.

وحید عبداللهی، مربی تیم‌ ملی تکواندو کشورمان، درباره شرایط تیم‌ ملی پیش از حضور در گرندپری بلغارستان در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: پس از مسابقات دومین مرحله گرندپری ژاپن چند روزی را به تیم استراحت دادیم تا خوب ریکاوری شوند و سپس مرحله جدید اردوها را با قدرت شروع کردیم. خوشبختانه برنامه‌های تیم به خوبی پیش می‌رود و بچه‌ها با انگیزه تمرین می‌کنند به امید این که بتوانیم در این مسابقات هم نتایج خوبی را داشته باشیم.

او با اشاره به سطح بالای مسابقات گرندپری اضافه کرد: در حال حاضر در سال قبل از المپیک هستیم و حضور در این رقابت‌ها برای همه کشورها حائز اهمیت است. با توجه به این که مسابقات گرندپری نیز از امتیاز المپیکی برخوردار است اکثر رقبا با بهترین نمایندگانشان در آن شرکت می‌کنند بنابراین ما هم بهترین تکواندوکارانمان را برای این اردو دعوت کردیم و امیدواریم بچه‌ها بتوانند نماینده شایسته‌ای در این مسابقات باشند.

مربی تیم‌ ملی با بیان این که عملکرد تیم در گرندپری قابل قبول بود، ادامه داد: بچه‌ها در ژاپن خوب بودند ولی متاسفانه در راندهای آخر آرمین هادی پور و سجاد مردانی از رسیدن به مدال طلا باز ماندند. البته نباید فراموش کنیم که هر دو این ملی‌پوشان به بهترین رقیب خود باختند که از قبل هم سهمیه المپیک را کسب کردند و بنابراین از نظر روانی استرس کمتری نسبت به بچه‌های ما داشتند.

عبداللهی درخصوص آسیب دیدگی مردانی گفت: سجاد در ژاپن از ناحیه روی پا آسیب دید و مصدوم شد و حتی صلاحدید کادرفنی این بود که ادامه ندهد اما خودش اصرار داشت که مبارزه کند اتفاقا یکی از دلایلی هم که باعث شد فینال را از دست بدهد همین مصدومیت بود. در حال حاضر روند خوبی دارد و امیدواریم در صورت حضور در بلغارستان عملکرد بهتری داشته باشد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::