شما اینجا هستید
اخبار برتر » ۳ تیم مدعی قهرمانی درلیگ برتر تکواندو هستند

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ پیام خانلرخانی در گفتگوی با خبرگزاری صدا و سیما در خصوص آمادگی تیم شهرداری ورامین برای حضور در لیگ برتر تکواندو گفت: تقریبا از یک ماه قبل تمرینات تیم شروع شده است، در تهران و ورامین تمرین می‌کنیم، شرایط خوبی داریم و برای قهرمانی در لیگ برتر می‌جنگیم.
وی با اشاره به افزایش تیم‌ها در لیگ برتر افزود: بنظرم امسال لیگ سخت، اما جذابی را پیش رو داریم، تکواندوکاران برتر در همه تیم‌ها پخش شده اند و تیم‌های قدیمی در لیگ شرکت کرده اند. بازیکنان جوانی هم به لیگ اضافه شده اند و همه ملی پوشان هم در لیگ حضور دارند، اما باز هم تیم‌های شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد و لوازم خانگی کن مدعیان اصلی برای کسب عنوان قهرمانی هستند.
سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین درباره شرایط تکواندوکاران این تیم گفت: پوریا عرفانیان و سروش احمدی از ملی پوشان تیم هستند، قرارداد میرهاشم حسینی با تیم دانشگاه آزاد به پایان رسیده بود و جذب تیم ما شد. تقریبا همه تکواندوکاران فصل قبل تیم حفظ شده اند و با توجه به شرایطی که مهدی خدابخشی دارد، او هم ممکن است در برخی مسابقات برای ما مبارزه کند.
وی در خصوص میزبانی در لیگ برتر تکواندو افزود: اگر میزبانی بدهند، تیم شهرداری حاضر است در ورامین میزبان یک هفته از مسابقات لیگ برتر باشد، چون قبلا به علت برنامه‌های پخش مستقیم و تجهیز سالن مسابقات این امکان وجود نداشت.
خانلرخانی گفت: سالن گل عباسی تنها سالن ورامین است که در آن رقابت‌های فوتسال و والیبال را هم میزبانی می‌کند و ما هم می‌توانیم یک روز میزبان لیگ برتر تکواندو باشیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::