شما اینجا هستید
اخبار برتر » تغییر هوگو‌های الکترونیکی در لیگ برتر تکواندو

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ مصطفی بابایی دبیر سازمان لیگ فدراسیون تکواندو در گفتگوی با  خبرگزاری صداوسیما درباره لیگ برتر تکواندو گفت: خوشحالیم امسال تیم‌های جدیدی به لیگ برتر اضافه شده اند، سال قبل هفت تیم داشتیم، اما لیگ امسال با حضور ۹ تیم برگزار می‌شود.
وی افزود: تیم‌های تعاونی انقلاب شهریار و ملوان نداجا در لیگ امسال حضور ندارند و سه تیم فرمانیه، یزدان و کانون مهاجرین به لیگ اضافه شده اند و حضور تیم خارجی مهاجرین اتفاق خوبی برای لیگ برتر تکواندو است.
دبیر سازمان لیگ فدراسیون تکواندو گفت: به پیشنهاد کانون مهاجرین و با نظر مثبت رییس فدراسیون تکواندو قرار شد این تیم در لیگ برتر امسال تیمداری کند. این تیم ترکیبی از تکوندوکاران افغانی را به خدمت دارد که برخی از آن‌ها در ایران زندگی می‌کنند.
وی ادامه داد: رقابت‌های انتخابی تیم مهاجران در چهار وزن، هشتم مهر در کابل برگزار می‌شود، اما سرمربی آن‌ها ساکن مشهد است.
آقای بابایی گفت: به درخواست عسکری سرمربی تیم ملی و موافقت فدراسیون تکواندو، لیگ برتر امسال برای هماهنگی بیشتر ملی پوشان با هوگو‌های الکترونیکی شرکت کره‌ای (kp&p) برگزار می‌شود.
وی با اشاره به حضور ملی پوشان در تیم‌های مختلف افزود: بجز میرهاشم حسینی که به تیم شهرداری ورامین پیوسته است، همه ملی پوشان در تیم‌های سابق خود هستند، اما نام نویسی نهایی تیم‌ها ۱۲ مهر است و تا آن زمان ممکن است جابجایی دیگری رخ دهد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::