شما اینجا هستید

اخبار برتر » انتقال ملیکا میرحسینی به باشگاه فتح البرز در هاله ای از ابهام/ پرونده میرحسینی روی میز کمیته قضایی

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ ملیکا میرحسینی تکواندوکار سنگین وزن تیم لوازم خانگی کن که سال گذشته برای این تیم به روی شیاپچانگ حاضر شد در فصل جدید قصد دارد برای تیم فتح البرز مبارزه کند.

میرحسینی که در رقابت های انتخابی ورود به اردوی تیم ملی تکواندو توانست با شکست صفا ارجمندی، زینب اسماعیلی و زهرا پوراسماعیل به اردو راه پیدا کند در حال حاضر با باشگاه لوازم خانگی کن قرارداد دو ساله داشته و بازیکن این تیم محسوب می شود.

از طرفی مسئولین تیم فتح البرز که در سال جاری برای نخستین بار در لیگ کوثر با برنامه ریزی و جذب مهره‌های خوبی وارد شده‌اند مدعی هستند که این بازیکن تنها برای یک فصل با تیم لوازم خانگی کن قرارداد داشته و بازیکن آزاد می باشد و برای پیوستن به این تیم مشکلی ندارد.

درهمین رابطه مصطفی بابایی دبیر سازمان لیگ تکواندو به خبرگزاری مهر گفت؛ تمام قراردادهای لیگ های تکواندو دوساله بسته می شود و این موضوع درمتن قراردادها به طور واضح ذکر شده است.

وی در خصوص مشکل قرارداد ملیکا میرحسینی با تیم کن گفت: زیر قرارداد ملیکا میرحسینی با باشگاه لوازم خانگی کن مدت قرارداد با خودکار ذکر شده، یک ساله و همین مسئله مورد اختلاف دو تیم قرار گرفته است. به همین دلیل موضوع را به کمیته قضایی فدراسیون ارجاع داده ایم تا پس از بحث و بررسی و شنیدن دفاعیات طرفین در نهایت تصمیم لازم اتخاذ شود.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::