شما اینجا هستید

اخبار برتر » بهرامیان: برای کسب بهترین عنوان می جنگیم

Rate this post

پریا بهرامیان سرمربی تیم Keen در گفتگو اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: برای اولین بار است که در لیگ جام کوثر با نام روپایی الکترونیکی Keen شرکت می‌کنیم اما سال‌های قبل نیز حضور داشتیم. اسپانسر ما تولید کننده روپایی الکترونیکی Keen است که فدراسیون تکواندو به صورت رسمی جواز استفاده از آن را در مسابقات صادر کرده و ما برای تبلیغ این برند با همین نام در میدان مبارزه حضور پیدا خواهیم کرد.

وی افزود: پارسال با اسم همین برند در لیگ استان تهران و رده‌های سنی خردسالان، نونهالان و نوجوانان تیمداری کردیم و موفق به کسب عنوان قهرمانی شدیم؛ همین موضوع شرکت حامی ما را تشویق کرد تا در جام کوثر حضور داشته باشد.

بهرامیان در خصوص تمرینات تیم توضیح داد: از پیش قرار نبود در لیگ بزرگسال حضور داشته باشیم و در دقایق آخر ثبت نام کردیم. یک ماه است که تمرینات را پیگیری می‌کنیم، هفته پیش نیز انتخابی برگزار کردیم و چند نفر دیگر به تیم اضافه شدند.

سرمربی تیم روپایی الکترونیکی Keen ادامه داد: سال‌های آینده هم با این نام در لیگ حضور پیدا می‌کنیم و سعی داریم نوجوانانی که در تیم آکادمی توسن هستند را به تیم جوانان انتقال دهیم تا ثمره سرمایه‌گذاری صورت گرفته را ببینیم. در حال حاضر تکواندوکاران با تجربه و مدال آور در تیم حضور دارند اما ترجیح می‌دهم اسامی را اعلام نکنم.

وی با اشاره به رقبای سرسخت در لیگ افزود: در فصل جدید لیگ جام کوثر بسیاری از تیم‌ها مثل فتح البرز با نفرات جدید وارد لیگ شده‌اند و به نظرم رقیب جدی برای ما هستند. همچنین تیم‌های لو ازم خانگی کن و اسپریچو نفرات خوبی را در رده‌سنی بزرگسال در اختیار دارند.

 بهرامیان افزود: متاسفانه لیگ جام کوثر دو بعدی شده است و ملی پوش ها و بازیکنان خوب در دو یا سه تیم جمع می‌شوند، رقابت میان همان گروه ها باقی می ماند و این باعث پایین آمدن کیفیت و کم شدن جذابیت مبارزات می‌شود. باقی تیم ها هم تلاش می کنند، تیم ما نیز از پتانسیل بالایی برخوردار است و با تمام توان برای بهترین عنوان می جنگد.

سرمربی Keen در پایان در مورد دستیارانش گفت: در همه رده های سنی یک  کادر ۵ نفره هستیم. عاطفه کشاورز مدیر فنی تیم، مریم نامدار و تهمینه مرندی و هدیه کاشی به عنوان مربی و سرپرست در کنار تیم حضور دارند که از آنها بخاطر تلاش‌هایشان تشکر می‌کنم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::