شما اینجا هستید

اخبار برتر » ناظمی: به این نتیجه رسیدم که به چین تایپه نروم/ احتمال ماندنم در دانشگاه آزاد کم است

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، عرفان ناظمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص حضور در کشور چین تایپه اظهار داشت: بعد از دو بار جلسه با سید محمد پولادگر، رئیس فدراسیون تکواندو و یک جلسه با آرش فرهادیان، مدیر سازمان تیم‌های ملی به این نتیجه رسیدم که در ایران باقی بمانم. تایپه‌ای ها مشکلی برای حضور من و امیرمحمد بخشی در کشورشان نداشتند، اما به این نتیجه رسیدیم که به چین تایپه نرویم. البته فدراسیون تکواندو چین تایپه به صورت مستقیم در خصوص مدت قرارداد و مبلغ صحبتی با ما نداشت.

وی در خصوص مبلغ پیشنهادی چین تایپه عنوان کرد: پیشنهادی که از طرف غلامزاده به ما شد بسیار کم بود و آنها قصد داشتند ماهی هزار دلار به ما پرداخت کنند که ۶ ماه آن حدود ۸۵ میلیون تومان خواهد شد. مبلغی که می‌توانم آن را در ایران نیز به دست بیاورم. ۶ ماه نیز زمان بسیار زیادی است و باعث خواهد شد که  از اردوی تیم ملی دور شوم. قطعا حضور ما بیشتر برای چین‌تایپه مفید خواهد بود که قصد دارند برای کسب سهمیه المپیک از طریق مسابقات قاره‌ای اقدام کنند.

ملی‌پوش تکواندو ایران با اعلام منتفی شدن حضورش در چین تایپه خاطر نشان کرد: به صورت تلویحی به غلامزاده اعلام کردم که قصد ندارم به چین تایپه بروم، اما به صورت رسمی در روزهای آینده مجددا این موضوع را به ایشان خواهم گفت که حضورم در چین تایپه منتفی خواهد بود.

ناظمی در خصوص وضعیت خود برای حضور در لیگ برتر فصل آینده تکواندو گفت: قراردادم با تیم دانشگاه آزاد به پایان رسیده است و احتمال ماندنم در این تیم بسیار کم است. قصد دارم در تیمی حضور داشته باشم که از نظر روانی راحت باشم. هنوز با هیچ تیمی به توافق نرسیدم، اما قطعا در روزهای آینده تصمیم می‌گیرم برای کدام تیم بازی کنم.

وی در خصوص احتمال  حضورش در فرمانیه عنوان کرد: احتمال دارد که به این تیم بروم، البته خیلی‌ از تیم‌ها برای ثبت قرارداد تماس گرفتند. من در روزهای آینده تصمیم خواهم گرفت تا در تیمی حضور داشته باشم که آرامش داشته و عملکرد خوبی را ارائه بدهم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::