شما اینجا هستید

اخبار برتر » نیک سرشت: هدف ما رقابت سالم و قدرتمندانه است

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، کاظم نیک‌سرشت، مدیر اجرایی باشگاه فرهنگی ورزشی فتح صدر البرز در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درخصوص حضور این باشگاه در لیگ تکواندو اظهار داشت: مدیریت باشگاه فتح صدر البرز بعد از فعالیت در فوتبال تصمیم گرفت در رشته المپیکی تکواندو نیز سرمایه گذاری و فعالیت خود را بصورت حرفه‌ای پیگیری کند، بر همین اساس سال جاری فقط در بخش بانوان و رده سنی بزرگسالان(جام کوثر) حضور داریم ولی به یاری خدا با برنامه ریزی صورت گرفته فصل آینده در رده نوجوانان و جوانان بزرگسالان در هر دو بخش آقایان و بانوان وارد عرصه خواهیم شد.

کاظم نیک‌سرشت افزود: در فصل جاری با پیگیری‌هایی که صورت گرفت توانستیم قهرمانان و مربیان مورد نظر باشگاه را جذب کنیم. تمام تلاش مجموعه این است که در فضای مذاکره با قهرمانان و مربیان شان و منزلت تک‌تک افراد در نظر گرفته شده و با رضایت طرفین قراردادها تنظیم و امضاء شود و پیش پرداخت‌ها نیز در همان زمان انعقاد قرارداد به حساب تک تک افراد واریز گردید.

مدیر اجرایی باشگاه فرهنگی ورزشی فتح صدر البرز درخصوص کادر فنی تیم گفت: شکل کلی کار مشخص شده است و برای هدایت تیم تلفیقی از مربیان جوان و باتجربه را در نظر گرفته شد و در مورد به کارگیری برخی دیگر در حال بررسی و مطالعه هستیم که تا قبل از شروع هفته اول یا دوم لیگ لیست ما نهایی می شود. سیاست اصلی باشگاه بر اساس رعایت اخلاق و انضباط در بین تک تک افراد در بخش قهرمانان و کادر فنی است.

نیک سرشت در ادامه بیان کرد: در این بین فضای رقابتی و صمیمیت بین اعضا تیم را ملاک عمل می‌دانیم . ضمنا به بازیکنان و کادر فنی اعلام گفته‌ایم اگر شرایط را برای فعالیت سخت می‌بینید یا خدای نکرده بی‌احترامی یا حقی از کسی تضعیف گردد، می‌توانند براحتی اعلام و بروند، اما خوشبختانه همگی با سیاست و فضای باشگاه همراه و همدل هستند و در کنار رفاقت و صمیمیت با قدرت به سمت مسیر مشخص تلاش می‌کنند.

وی در ادامه گفت: هدف ما رقابت سالم و قدرتمندانه در طول فصل است و تلاش می‌کنیم ابتدا در بخش شناسایی تکواندوکاران مستعد و همچنین حفاظت و مراقبت از قهرمانان ملی که همه این عزیزان جزو سرمایه‌های ملی هستند، چشم انداز بسیار خوبی را متصور شد. امیدواریم بتوانیم گوشه کوچکی از دین خود را به ورزش تکواندو با حمایت از قهرمانان این رشته در جهت منویات فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران ادا کنیم.

مدیر اجرایی باشگاه فرهنگی ورزشی فتح صدر البرز در پایان گفت: لازم می‌دانم از مساعت و نگاه مثبت مجموعه فدراسیون تکواندو نسبت به نخستین حضور این باشگاه و همچنین همراهی هیئت تکواندو استان البرز در جهت کمک و تسریع امورات باشگاه در فصل جدید تشکر کنم.انشا الله بتوانیم اتفاقات بسیار خوبی رو برای باشگاه فرهنگی ورزشی تکواندو البرز و ایران عزیز ایجاد نماییم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::