شما اینجا هستید
خبر » پورنعمت: شاگردانم با هزینه شخصی در لیگ حضور پیدا می‌کنند/ رقابت در لیگ کوثر میان تیم‌هایی است که اسپانسر دارند

پریا پورنعمت در گفتگو اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص حضور در لیگ تکواندو بانوان گفت: سه سال است که با تیم ﻫیات تکواندو ورامین جام کوثر شرکت می‌کنیم و پیش از آن نیز به عنوان بازیکن در لیگ حضور داشتم.

پور نعمت در خصوص تمرینات تیم ورامین توضیح داد: اعضای تیم شاگردانم هستند و تمرینات ما به طور مداوم با یکدیگر است. از بهمن ‌ماه سال گذشته که جام کوثر به پایان رسید یک ماه ریکاوری داشتیم؛ فروردین‌ماه امسال  بدنسازی و تمرینات قدرتی و استقامتی انجام دادیم و با نزدیک شدن به لیگ تمرینات سرعتی را شروع کردیم تا به آمادگی جسمانی لازم برسیم. دو ماه دیگر مسابقات آزاد کشوری و انتخابی تیم ملی داریم و می‌خواهیم برای آن هم تلاش کنیم.

سرمربی تیم ورامین افزود: تیم ما اسپانسری ندارد و تکواندوکاران برای حضور درلیگ مجبورند مبلغ ورودی را خودشان پرداخت کنند؛ هوگوپوشان با تجربه و با سابقه ملی حاضر نمی‌شوند در تیم‌هایی با این شرایط و بی قرارداد مالی حضور داشته باشند. محدثه سلطانی، فاطمه نیکزاد، فاطمه سیری، فاطمه زهرا پیرندستانی، نیک آیین ضابطی، عطیه احمدبیگی، مینا حسین زاده، فریماه امامی و فاطمه فیض الهی هوگوپوشان با انگیزه تیم من هستند.

سرمربی تیم ورامین  در مورد رقبایش گفت: تیم لوازم خانگی کن و اسپریچو از رقبای سرسخت در لیگ هستند که هوگوپوشان با تجربه و ملی پوش را به واسطه اسپانسرها جذب می‌کنند و اوج رقابت در واقع میان این تیم‌ها صورت می‌گیرد. ما هم برای دستیابی به سکو تلاش میکنیم اما شاگردانم به نسبت کم تجربه هستند و برای نشان دادن توانایی‌هایشان در لیگ حضور پیدا می‌کنند.

وی در پایان افزود: من دستیاری ندارم و به کمک یکی از شاگردانم سمیرا کریمی تیم را هدایت می‌کنم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::