شما اینجا هستید

خبر » پورنعمت: شاگردانم با هزینه شخصی در لیگ حضور پیدا می‌کنند/ رقابت در لیگ کوثر میان تیم‌هایی است که اسپانسر دارند

Rate this post

پریا پورنعمت در گفتگو اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص حضور در لیگ تکواندو بانوان گفت: سه سال است که با تیم ﻫیات تکواندو ورامین جام کوثر شرکت می‌کنیم و پیش از آن نیز به عنوان بازیکن در لیگ حضور داشتم.

پور نعمت در خصوص تمرینات تیم ورامین توضیح داد: اعضای تیم شاگردانم هستند و تمرینات ما به طور مداوم با یکدیگر است. از بهمن ‌ماه سال گذشته که جام کوثر به پایان رسید یک ماه ریکاوری داشتیم؛ فروردین‌ماه امسال  بدنسازی و تمرینات قدرتی و استقامتی انجام دادیم و با نزدیک شدن به لیگ تمرینات سرعتی را شروع کردیم تا به آمادگی جسمانی لازم برسیم. دو ماه دیگر مسابقات آزاد کشوری و انتخابی تیم ملی داریم و می‌خواهیم برای آن هم تلاش کنیم.

سرمربی تیم ورامین افزود: تیم ما اسپانسری ندارد و تکواندوکاران برای حضور درلیگ مجبورند مبلغ ورودی را خودشان پرداخت کنند؛ هوگوپوشان با تجربه و با سابقه ملی حاضر نمی‌شوند در تیم‌هایی با این شرایط و بی قرارداد مالی حضور داشته باشند. محدثه سلطانی، فاطمه نیکزاد، فاطمه سیری، فاطمه زهرا پیرندستانی، نیک آیین ضابطی، عطیه احمدبیگی، مینا حسین زاده، فریماه امامی و فاطمه فیض الهی هوگوپوشان با انگیزه تیم من هستند.

سرمربی تیم ورامین  در مورد رقبایش گفت: تیم لوازم خانگی کن و اسپریچو از رقبای سرسخت در لیگ هستند که هوگوپوشان با تجربه و ملی پوش را به واسطه اسپانسرها جذب می‌کنند و اوج رقابت در واقع میان این تیم‌ها صورت می‌گیرد. ما هم برای دستیابی به سکو تلاش میکنیم اما شاگردانم به نسبت کم تجربه هستند و برای نشان دادن توانایی‌هایشان در لیگ حضور پیدا می‌کنند.

وی در پایان افزود: من دستیاری ندارم و به کمک یکی از شاگردانم سمیرا کریمی تیم را هدایت می‌کنم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::