شما اینجا هستید

اخبار برتر » نتیجه سکوها تا آخرین لحظه غیرقابل پیش بینی خواهد بود/ رقبای سرسخت ما کَن و اسپریچو‌هستند

Rate this post

فاطمه نورملکی سرمربی تیم فتح صدر البرز درگفتگو اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: بازی های لیگ امسال بسیار زیبا و پرهیجان خواهند بود. به نظرم نتیجه روی سکوها تا لحظه آخر مشخص نمی شود. امسال تعداد اسپانسرها بیشتر شده و تیم های بیشتری با قدرت و بازیکنان باتجربه نیز حضور پیدا کرده اند.

نورملکی در خصوص حامی تیم گفت: شرکت اسپانسر فتح صدر البرز سال های قبل در لیگ  فوتبال حضور داشته است و امسال از تکواندو حمایت می کند. این اولین حضور ما در لیگ با نام فتح صدر البرز است.

وی افزود: از خردادماه جذب بازیکن داشتیم و با استقبال خیلی خوبی از طرف بهترین بازیکنان ملی و باانگیزه رو به رو شدیم. تمام هدفمان این است که با انسجام و همدلی از طرف تیم و کادر فنی بتوانیم بهترین نتیجه را کسب کنیم. ناهید کیانی، کیمیا همتی، زهراپوراسماعیل و نوجوانان باانگیزه ساغر و سارا احدی نیا و… از هوگوپوشان با تجربه تیم هستند و اعضای کادر فنی فاطمه صفرپور مشاور فنی تیم ، مدیر اجرایی کاظم نیک سرشت و مدیرعامل مهندس شریفی هستند.

نورملکی سرمربی فتح البرز در مورد تمرینات تیم توضیح داد: باشگاه فتح البرز خوابگاه و باشگاه مجزا دارد و تمرینات ما به مدت یک ماه به صورت اردوی تمرینی فشرده برگزار شد. هوگوپوشان روزی ۵ ساعت در دو سانس تمرین داشتند.

وی در خصوص نتیجه بازی های لیگ گفت: همه چیز به تلاش و عملکرد تیم ها برمی گردد. رقبای سرسخت ما کن واسپریچو هستند. سطح بازی ها نسبت به گذشته بالاتر است. سال های قبل حدس زدن سکوی اول تا سوم آسان بود ولی در حال حاضر تمام مبارزان و حتی تیم های بی اسپانسر، باانگیزه برای کسب سکو و بهترین نتیجه آمده اند.

نورملکی در پایان با اشاره با کسب عنوان بهترین مربی در هفته اول و دوم گفت: انشالله عنوان بهترین سرمربی برای من تا آخر لیگ رقم بخورد و بتوانم جواب اعتمادی که به من شده است را به خوبی پاسخگو باشم. بازیکنان چند روزی برای استراحت از کمپ خارج شده اند و بعد از آن پر قدرت تر و باانگیزه ترادامه خواهیم داد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::