شما اینجا هستید

خبر » نوری: نخستین بار است در جام کوثر حضور داریم/ ۱۸ ساعت در راه بودیم

Rate this post

مریم نوری سرمربی تیم هفتگل در گفتگو اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: شهرستان هفتگل از استان خوزستان برای اولین بار در جام کوثر حضور پیدا کرده است. تمام بازیکنان بومی استان هستند؛ از اولین حضورمان در لیگ راضی هستیم و امیدوارم بتوانیم در این رویداد موفق عمل نماییم.

وی در خصوص واگذاری نتیجه برابر تیم هیات تکواندو نظرآباد افزود: انتظار این نتیجه را نداشتم و توقعم پیروزی بود؛ حدود  18ساعت در راه بودیم، اعضای تیم با خستگی حضور پیدا کردند و قبل از آن نیز برای وزن کشی انرژی زیادی از دست دادند. نتیجه مورد نظر کسب نشد، امیدوارم در هفته آینده هوگوپوشان با قدرت بیشتر به مصاف رقبا بروند.

نوری در ادامه توضیح داد: تمرینات را از ابتدای سال ۹۸ شروع کردیم و سه دوره فراخوان گذاشتیم؛ هوگوپوشانی که شرایط بهتری داشتند برای حضور در جام کوثر انتخاب کردیم اما عده‌ای با توجه به مساﺌل مالی نتوانستند شرکت کنند. مقداری از هزینه‌های تیم را ﻫﯾات تکواندو هفتگل پرداخت می‌کند و ما بقی را تکواندوکاران به صورت شخصی تقبل کرده‌اند.

سرمربی تیم هفتگل در خصوص برنامه ریزی برای ادامه رقابت‌ها گفت: در فرصتی که تا هفته بعد داریم نقاط ضعف تکواندوکاران را آنالیز و به تقویت آنها می‌پردازیم. انشالله بتوانیم در هفته آینده جزو ۱۰ تیم صعود کننده باشیم.

وی در پایان گفت: پیش بینی برای نتیجه لیگ خیلی سخت نیست تیم‌های تهرانی معمولا به سکوی اول تا سوم دست پیدا می‌کنند. رقبای سرسخت ما در لیگ کوثر تیم لوازم خانگی کن و فتح البرز هستند. همچنین از مربی و سرپرست تیم استاد حسینی و نصیری تشکر می‌کنم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::