شما اینجا هستید

اخبار برتر » حبیبی: هزینه‌های حضور در لیگ برعهده خود تکواندوکاران است

Rate this post

مژگان حبیبی سرمربی تیم هیات تکواندو بهار درگفتگو اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: تیم هیات تکواندو بهار برای دومین بار است که در جام کوثر تیم‌داری می‌کند. تکواندوکارانی که در ترکیب تیم قرار دارند یک‌سال تمرینات را به صورت خصوصی پیگیری کردند و موفق شدند در تیم قرار بگیرند. حدیثه نیازی، مهدیه محمد زاهدی، زینب اسدی، آرزو قاسم لو، هانیه رشیدی، زهرا جنتی، فاطمه احمدی، ساناز لطفی، فاطمه محمدی، زهرا خبازی و رقیه شمس تکواندوکاران بهار هستند.

وی در ادامه با اشاره به مسابقات هفته اول و دوم لیگ گفت: هفته نخست نتیجه را برابر داتیس یزد ۵ – ۳ واگذار کردیم اما در مبارزه دوم برابر لاوین مریوان ۵- ۳ پیروز شدیم و در حال حاضر رده هفتم جدول را به خود اختصاص داده‌ایم.

حبیبی افزود: دیدار بعدی ما با تیم هیات تکواندو ایلام است که حتما نتیجه به نفع ما خواهد بود و آنها را شکست می‌دهیم، در رقابت با فتح صدر البرزحتما باید نتیجه مساوی شود  تا بتوانیم جزو ۱۰ تیم صعود کننده باشیم.

سرمربی تیم بهار در خصوص شرایط مالی تیم توضیح داد: تیم ما اسپانسر و حامی مالی ندارد و هزینه‌های حضور در لیگ برعهده خود تکواندوکاران است.

حبیبی گفت: رقبای اصلی ما تیم‌های فرمانیه، لوازم خانگی کن و فتح البرز هستند که به واسطه اسپانسرها هوگوپوشان با تجربه ای در اختیار دارند.

وی در پایان گفت: نفیسه وکیلی دستیار و مربی تیم هستند که به من در اداره گروه کمک بسیار زیادی می‌کنند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::