شما اینجا هستید

اخبار برتر » ملکی: با هدف کسب تجربه در جام کوثر حضور پیدا کرده‌ایم

Rate this post

فرزانه ملکی سرمربی تیم هیات تکواندو ایلام در پانزدهمین دوره مسابقات لیگ جوانان و بزرگسالان زنان در گفتگو اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: برای اولین مرتبه است که در لیگ جام کوثر شرکت می‌کنیم و با هدف کسب تجربه در جام کوثر حضور پیدا کرده‌ایم تا تکواندوکاران در این میدان خودشان را محک بزنند و برای مسابقات قهرمانی کشور آماده شوند.

وی افزود: شرکت ما در لیگ از قبل مشخص نبود و یک روز پیش از پایان زمان ثبت نام، شرایط حضورمان فراهم شد، بنابراین فرصت زیادی برای تمرینات نداشتیم. انشالله در زمان باقی مانده منسجم تر تلاش خواهیم کرد.

ملکی ادامه داد: بعد از اتمام هفته اول و دوم لیگ کوثر تمرینات را با قدرت بیشتری پیگیری کردیم. تکواندوکاران در این مرحله به درک خوبی از شرایط مسابقات رسیده‌اند و کمی تجربه کسب کرده‌اند.

سرمربی تیم هیات تکواندو ایلام در خصوص واگذاری نتیجه در برابر تیم هیات تکواندو جنوب شرق گفت: تکواندوکاران در سطح انتظار ما ظاهر نشدند و با توجه به اینکه تجربه کمی داشتند متاسفانه نتیجه‌ای که در نظر داشتیم، کسب نشد.

وی در خصوص رقبا افزود: همه تیم‌ها به دنبال کسب نتیجه هستند و برای بهترین نتیجه حضور پیدا کردند. تکواندوکاران ملی پوش در تیم‌های لوازم خانگی کن، فتح صدر البرز و اسپریچو جمع شده اند، البته باقی تیم‌ها هم بازیکنان خوبی دارند و با انگیزه برای تصاحب سکو به میدان می‌روند. ما هم تلاش می‌کنیم جزء تیم‌های صعود کننده به مرحله بعد باشیم.

وی در پایان در خصوص شرایط تیم گفت: با حمایت‌های صادقی رییس هیات توانستیم مبلغ ورودی رو پرداخت کرده و در این مسابقات حضور پیدا کنیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::