شما اینجا هستید

اخبار برتر » سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ را در ایتالیا قطعی می‌کنم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ اصغر عزیزی ملی‌پوش پاراتکواندو کشورمان، بیان کرد: رقابت‌های قهرمانی اروپا به میزبانی ایتالیا در آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود که آخرین فرصت برای ورزشکارانی است که می‌خواهند از طریق سیستم رنکینگ سهمیه خود را قطعی کنند و من باید در این مسابقات بهترین عملکرد را داشته باشم تا مانع امتیازگیری حریفانم شوم.

وی ادامه داد: حدود ۷ سال است که در این رشته فعالیت دارم و تاکنون دو مدال طلا مسابقات قهرمانی جهان و ۲ مدال طلا رقابت‌های آیواز را بدست آوردم و اکنون آرزوی ورزشی‌ام این است که بتوانم مدال طلا پارالمپیک را نیز بدست آورم.

عزیزی افزود: اکنون تمام هدف من این است که با بهترین عملکرد بتوانم سهمیه خود را در رقابت‌های قهرمانی اروپا قطعی کنم و پس از آن با تمرینات مناسب روی سکو پارالمپیک قرار بگیرم.

وی عنوان کرد: شناخت خیلی خوبی از حریفانم دارم و اکنون در اردو تیم ملی با تمرینات مناسبی که کادرفنی برای من در نظر گرفتند به طور حتم می‌توانم با آمادگی کامل در مسابقات ایتالیا شرکت کنم و با کسب مدال طلا سهمیه دوم ایران در این رشته را بدست آورم.

ملی پوش پاراتکواندو در پایان گفت: از مسئولین می‌خواهم که مانند گذشته از تیم ملی ما حمایت کنند تا بهترین نتیجه را در مسابقات پیش رو بدست آوریم و در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو از مدال آوران کاروان کشورمان باشیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::