شما اینجا هستید

بین الملل » شمارش معکوس آغاز سومین دوره مسابقات قهرمانی پومسه ساحلی جهان

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، دو دوره مسابقات قهرمانی پومسه ساحلی جهان با موفقیت برگزار شده و حالا شمارش معکوس برای آغاز سومین دوره این رویداد آغاز شده است.

رقابت ها از ۱۹ تا ۲۱ مهرماه در بخش های پومسه استاندارد، پومسه ابداعی، شکستن اجسام، ضربات پای دینامیک ابداعی و نمایش تیمی پومسه و به صورت تک حذفی و در کرانه دریا برگزار می‌شود؛ پومسه‌ روها در رده‌های سنی ۱۵-۱۷، ۱۸-۳۰ و ۳۰+ سال می توان در آن حضور پیدا کنند.

رییس فدراسیون جهانی تکواندو در خصوص برگزاری این رقابت‌ها گفت: با هیجانی بسیار به برگزاری سومین دوره مسابقات ساحلی نزدیک می‌شویم؛ این رقابت‌ها چهره دیگری از تکواندو را به مردم سراسر جهان نشان می‌دهد. مسابقات ساحلی نشان می‌دهد تکواندو ورزشی است که در هر مکانی می‌توان به آن پرداخت و اصلا فرقی ندارد که در یک سالن ورزشی و یا ساحلی زیبا در آفریقا باشید.

فدراسیون جهانی به دنبال راه‌های جدید برای نوآوری و به نمایش گذاشتن تکواندو در مکان های مختلف است. مسابقات ساحلی جهانی همانند هیچ مسابقه‌ی دیگر تکواندو در سطح جهان نیست و ورزشکاران می‌توانند با هر لباسی در آن به اجرای فرم بپردازند.

بعد از مراسم اهدای جوایز، تکواندوکاران می‌توانند پیروزی خود را در مهمانی ساحلی جشن بگیرند و این رویداد سه روزه را به پایان برسانند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::