شما اینجا هستید

اخبار برتر » تاتی: فصل قبل بر سکوی سومی جام کوثر ایستادیم | سطح مسابقات بالارفته است

Rate this post

هانیه تاتی سرمربی تیم داتیس یزد در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: دومین سال است که تیم ما با نام داتیس یزد که تولید کننده روغن است و اسپانسر ما محسوب می‌شود در لیگ جام کوثر شرکت می‌کند. سال گذشته با بازیکنان بومی و غیر بومی استان در این مسابقات حضور پیدا کردیم و توانستیم سکوی سومی چهاردهمین دوره رقابت‌ها را کسب نماییم.

وی افزود: در حال حاضر چهار نفر از شاگردانم در تیم حضور دارند و تکواندوکاران بومی و غیر بومی با تجربه را جذب کرده‌ایم. تمرینات ما از سال گذشته و با اتمام دور قبلی لیگ به طورمداوم انجام شد و تا قبل از آغاز مسابقات ادامه داشت.

سرمربی داتیس یزد ادامه داد: نیکو مرات، کیانا احمدی، زینب دهقان، آرمینا احمدی، زهرا فاضل، نیلوفرمحمودی ونگین عدالت نیا ترکیب تیم را تشکیل می‌دهند و ساعدی (مربی)، ملاقاسمی (سرپرست) و مریم نیک طبع (مدیرعامل) نیز کادرفنی تیم هستند.

هانیه تاتی در مورد رقبا درمسابقات این دوره توضیح داد: تیم لوازم خانگی کن همانند سال‌های گذشته بازیکنان خوبی در اختیار دارد و هوگوپوشان با تجربه نیز در ترکیب تیم های اسپریچو و فتح صدر البرز حضور دارند اما نتیجه مسابقات و قابل پیش بینی نیست وهمه با انگیزه برای کسب سکو به مصاف رقبا می روند؛همه تیم ها رقیب ما هستند.

تاتی سرمربی تیم داتیس یزد در خصوص رقابت ها گفت: با وجود اینکه بازیکن وزن ۸ ما در هفته اول و دوم مصدوم بود و نتوانستیم در این وزن برای رقابت با تیم بهار به میدان برویم بازهم نتیجه بدی نگرفتیم البته با توجه به اینکه عنوان سومی پارسال را در کارنامه داشتیم راضی کننده نبود و انتظار بیشتری می‌رفت. برابر تیم کن می‌توانستیم نتیجه را با تساوی به پایان برسانیم چرا که دو بازی را با اختلاف کم واگذار کردیم. انشالله در هفته بعدی با ترکیب کامل در لیگ حضور پیدا می‌کنیم.

وی در ادامه افزود: تیم های لوازم خانگی کن، فتح صدر البرز و اسپریچو تکواندوکاران خوبی دارند و احتمال اینکه این ۳ تیم روی سکو باشند وجود دارد. البته فصل قبل لیگ تکواندو بانوان هیچ کس فکرش را نمی‌کرد بتوانیم عنوان کسب کنیم اما حریفان را شکست دادیم و بر سکوی سومی ایستادیم.

تاتی در پایان گفت: سال گذشته دو تیم قدرتمند در لیگ حضور داشتند اما امسال بیشتر تیم‌ها عالی ظاهر شده اند و با ملی پوشان قدیمی و تکواندوکاران خوب در لیگ حضور پیدا کرده‌اند؛ بنابراین سطح مسابقات بسیار بالا رفته است.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::