شما اینجا هستید

اخبار برتر » فرد آذر: برای تیمداری در جام کوثر خیلی تلاش کردم

Rate this post

ریحانه فرد آذر سرمربی تیم هیات تکواندو نظرآباد در گفتگو اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: زمانی که بخشنامه جام کوثر را اعلام کردند، تصمیم گرفتم با وجود تمام مشکلات مالی و بدون اسپانسر در لیگ تیمداری کنم. با وجود اینکه هزینه‌های ورود به لیگ بسیار بالا بود بازیکنان آن را پرداخت کردند و جا دارد از تمام کسانی که به حضور ما کمک کردند تشکر نمایم.

وی افزود: در رده نونهالان و نوجوانان تیم داشتم اما در رده جوانان اولین بار است که شرکت می‌کنم و برای تیمداری در این لیگ خیلی تلاش کردم.

ریحانه فرد آذر در مورد تمرینات تیم گفت: بازیکنان با تجربه و با سابقه را در ترکیب تیم داریم و با برپایی تمرینات مشترک به دنبال این هستم تا تکواندوکاران به سطح مطلوبی برسند و با کسب نتایج خوب به مرحله بعد صعود کنیم.

وی در ادامه افزود: زهرا سلگی، یاسمن جارستاد، ملیکا صفایی، روژین ایران لو، بیتا میارصنمی، سپیده امینی، زهرا و زینب محسنی، فاطمه مبارکی، رویا ملاپیری، آناهیتا محمدی فرد، کیمیا طهماسبی، ریحانه رنجبرزاده، رژین ایراندوست، فاطمه حسین نیا، الهام محمدی، زینب نصیری، نازنین تویسرکانی، هورا اکبرپور، زهرا محمودی و… اعضای تیم هستند.

فرد آذر درخصوص رقابت های هفته اول و دوم لیگ گفت: در برابر هفتگل اگر با ترکیب مناسب‌تری به میدان می‌رفتیم، نتیجه بهتری کسب می‌کردیم. تکواندوکاران برای مبارزه با تیم اسپریچو هیجان زیادی داشتند و با انگیزه برابر این تیم قرار گرفتند. بنا به دلایلی تصمیم گرفتم ترکیب را روز برگزاری رقابت‌ها تغییر بدهم و متاسفانه نتیجه را واگذار کردیم. انشالله در مبارزات بعدی تمام تلاشمان را می‌کنیم تا نتیجه بهتری بگیریم.

فرد آذرسرمربی تیم هیات تکواندو نظر آباد در مورد پیش بینی نتایج توضیح داد: نتیجه لیگ قابل پیش بینی نیست اما ما سعی می‌کنیم جزء تیم‌های صعود کننده به مرحله پایانی باشیم؛ در حال حاضر شش تیم قدرتمند در لیگ هستند که با وجود آنها ما خیلی نمی‌توانیم به کسب سکو فکر کنیم.

وی در پایان گفت: شاگردانم برای حضور در مسابقات و رویارویی با هوگوپوشان با تجربه و با سابقه ملی انگیزه زیادی دارند. برای هفته آینده با تکواندوکارانی به مصاف رقبا می‌رویم که در تمرینات بهتر ظاهر شده‌اند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::