شما اینجا هستید

تیتریک » شعبانی: تیم ها برای کسب سکو می‌جنگند

Rate this post

مهری شعبانی سر مربی تیم شوکا لاوین مریوان در گفتگو اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: تیم ما سال های ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ با حمایت به شهرداری در لیگ کوثر حضور داشت.  نسیبه شهبازی تکواندوکاری از استان است که با کمک‌های وی و با اسپانسری شوکا لاوین مریوان توانستیم در این دوره شرکت کنیم.

شعبانی درمورد تکواندوکارانی که در ترکیب دارند توضیح داد: سال های گذشته شاگردانم در همه رده‌های سنی با تیم‌های دیگر قرارداد می‌بستند چرا که هزینه‌ها بالا بود و نمی‌توانستیم تیمداری کنیم اما امسال با بازیکنان بومی و غیربومی تیم تشکیل دادیم.

وی ادامه داد: اعضای تیم من همان شاگردانم هستند که در طول سال تمرینات مداوم را با یکدیگر پشت سر گذاشتیم. روناک حسین‌زاده که از رده سنی نونهال تا کنون همیشه مدال آور بوده است، سیده اسرا هاشمی، بازیکن نوجوان، اوین پاداشی و اوین فرامرزی مدال آوران با سابقه در رقابت‌های کشوری هستند که امیدوارم با استفاده از این تجارب به بهترین نتیجه برسند.

مهری شعبانی در خصوص رقابت هایی که پشت سر گذاشتند، گفت: هفته اول در رقابت با تیم‌های هیات تکواندو شهرستان اشتهارد و فتح صدر البرز باید نتایج بهتری کسب می‌کردیم اما متاسفانه با اختلاف امتیازهای کم نتایج واگذار شد. قطعا در هفته های بعد تکواندوکاران خیلی خوب ظاهر خواهند شد و در رده بندی جدول بالا می‌آیند. همه تیم‌ها با قدرت حضور پیدا کرده‌اند و بازیکنان با تجربه و ملی پوش در اختیار دارند. به نظرم اولین دوره است که همه تیم‌ها برای کسب سکو می‌جنگند.

شعبانی در خصوص رقبا توضیح داد: تیم لوازم خانگی کن هر ساله عملکرد خوبی دارد، فتح البرز با وجود اینکه اولین حضورش است با اسپانسر و قراردادهای خوب به میدان آمده اند. اشتهارد و فرمانیه نیز با قدرت حضور پیدا کردند. قطعا هر تیمی می‌خواهد خود را ثابت کند.

وی در پایان گفت: ما در این مرحله از مسابقات قرعه سختی داشتیم و خستگی راه نیز روی عملکرد شاگردانم تاثیر گذاشت. قطعا مشکلات را بر طرف می کنیم تا هفته آینده هوگوپوشان با آنالیز بر حریفان با فکر و پخته تر به میدان بروند. همچنین از اعضای کادر فنی تیم، بنفشه نصرتی مربی با تجربه و هیرو برایی سرپرست که اولین تجربه حضورش است، تشکر می‌کنم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::