شما اینجا هستید

اخبار برتر » حاشیه‌های هفته اول و دوم فصل جدید لیگ برتر تکواندو

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس و به نقل از خبرگزاری تسنیم، فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر تکواندو، جام خلیج فارس روز گذشته (دوشنبه) در خانه تکواندو آغاز و هفته‌های اول و دوم این مسابقات برگزار شد.

مسابقات این هفته با حواشی همراه بود که مهمترین آنها را در زیر می‌خوانید:

* در یکی از مهمترین دیدارهای هفته نخست رقابت‌های تیم‌های لوازم خانگی کن و فرمانیه به مصاف هم رفتند. فرمانیه تیم تازه‌وارد مسابقات این فصل لیگ برتر که از حضور هادی ساعی، پرافتخارترین المپین ورزش ایران به عنوان مدیرفنی بهره می برد.

* هادی ساعی برای تماشای نخستین مسابقه تیم خود از ابتدای رقابت‌ها در خانه تکواندو حاضر شد و ترجیح داد همراه مسعود حجی‌زواره، کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو این رقابت را از روی سکوها تماشاگران ملاحظه کند.

* حضور مرتضی کریمی و هادی ساعی به عنوان مدیر فنی تیم‌های کن و فرمانیه از دیگر نکات جالب دیدار این دو تیم بود. کریمی و ساعی علاوه بر سابقه همکاری در تیم ملی در مسابقات جهانی مکزیک در سال ۲۰۱۵ به عنوان سرمربی و مدیرفنی در کنار یکدیگر حضور داشتند. این دیدار جذاب در نهایت با برتری ۶ بر ۲ کن خاتمه یافت. 

* فرزان عاشورزاده ملی‌پوش تیم ملی تکواندو کشورمان که حضور او در تیم‌های لوازم خانگی کن و فرمانیه این روزها باعث ایجاد حواشی شده است، در مسابقات این هفته غیبت داشت و در ترکیب هیچ کدام از دو تیم به میدان نرفت.

* فریبرز عسکری، سرمربی تیم ملی کشورمان از برگزای نخستین مسابقه در ساعت ۱۰ صبح در خانه تکواندو حضور داشت و تا ساعت ۲۰:۳۰ و پایان رقابت‌ها از جایگاه VIP مسابقات را از نزدیک تماشا کرد.

* بعد از سال‌ها که تبلیغات محیطی رقابت‌های لیگ برتر تکواندو در انحصار یک شرکت خاص بود، در رقابت‌های روز گذشته شاهد حضور برندهای تبلیغاتی دیگری در سالن برگزاری مسابقات بودیم. 

* شهرداری ورامین قهرمان هفدهمین دوره مسابقات لیگ برتر تکواندو که در فصل جاری با جذب میرهاشم حسینی و سعید رجبی تیم خود را تقویت کرده است، در هفته نخست مسابقات لیگ برتر و در مقابل تیم یزدان از این دو ملی‌پوش و سروش احمدی، دیگر ملی‌پوش خود استفاده نکرد. مسابقه‌‌ای که با برتری ۶ بر ۲ شاگردان پیام خانلرخانی خاتمه یافت.

* بعد از عدم حضور هادی ساعی در جایگاه VIP، فریبرز عسکری سرمربی تیم با حضور در سکوهای تماشاگران با هادی ساعی دیدار گفت‌و‌گو کرد.

* در حالی که قرار بود هفته نخست مسابقات با هوگوهای KP&P برگزار شود، اما این مسابقات روز گذشته نیز با هوگوهای ایرانی که در سالیان گذشته از آنها استفاده می‌شد، برگزار شد.

* عرفان عسکری، فرزند سرمربی تیم ملی تکواندو ایران در مقابل چشمان پدر خود در ترکیب تیم پاس قوامین به میدان رفت و مقابل حریف خود به برتری رسید.

* فرزاد ذوالقدری، ملی‌پوش سابق تکواندو ایران و فرزند غلامحسین ذوالقدری در رقابت‌های صبح روز گذشته در سالن حضور داشت و در کنار هادی ساعی و مسعود حجی‌زواره به تماشای مسابقات پرداخت.

* مصاحبه‌های هادی ساعی بعد از مسابقات جهانی در خصوص میرهاشم حسینی باعث سوتفاهماتی از سوی این تکواندوکار شده بود، که روز گذشته حسینی و ساعی با یکدیگر دیدار و گفت و‌گو کردند.

* ساعی بعد از پایان مسابقه لوازم خانگی کن و فرمانیه سالن برگزاری مسابقات را ترک و در رقابت‌های هفته دوم حضور نداشت.

* سیدمحمد پولادگر، رئیس فدراسیون تکواندو در رقابت‌های هفته دوم مسابقات در سالن حاضر شد و به تماشای مسابقات پرداخت.

* هومن مهیمن و سیدمحمد پولادگر در زمان برگزاری مسابقات هفته دوم با یکدیگر گفت‌و‌گو کوتاهی داشتند.

* هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر تکواندو با استقبال خوب رسانه‌های خبری و تصویری مواجه شده بود.

* علیرضا بهاری داور تکواندو کشورمان که در کنار حافظ مهدوی در میان ۵۰ داور برتر جهان برای قضاوت در رقابت‌های پاراتکواندو ۲۰۲۰ حضور دارد، در غیاب مهدوی در رقابت‌های لیگ برتر به قضاوت پرداخت.

* حافظ مهدوی رئیس کمیته داوران کشورمان به دلیل حضور در کلاس‌های آموزشی در پاکستان از غایبان  آغاز رقابت‌های لیگ برتر تکواندو بود.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::