شما اینجا هستید

اخبار برتر » مهرعلی: میخواهم پدیده لیگ تکواندو باشم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، نیما مهرعلی در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، در خصوص درخشش در ترکیب تیم تکواندو پاس قوامین در هفته دوم رقابت‌های لیگ اظهار داشت: اولین دوره حضور من در لیگ بزرگسالان است و خوشحالم که با ۱۸ سال سن توانستم شروع خوبی داشته و به عنوان فنی‌ترین بازیکن هفته دوم انتخاب شوم. تیم پاس همواره حامی جوانتر‌ها بوده و ما هم باید از فرصتی که نصیبمان شده، استفاده کنیم.

وی افزود: من از وزن ۶ تا ۸ توانایی مبارزه دارم و در هر وزنی که کادرفنی صلاح بداند بازی می‌کنم. آنقدر انگیزه و اعتماد به نفس دارم که بتوانم این فصل عنوان پدیده لیگ تکواندو را به خودم اختصاص دهم.

تکواندوکار تیم پاس قوامین در ادامه تصریح کرد: در نخستین مبارزه خودم در فصل جدید با نتیجه ۱۸ بر ۷ به پیروزی رسیدم و می‌توانستم اختلاف را بیشتر کنم، اما زمان اجازه نداد. هدفم این است که تمام بازی‌های فصل را با پیروزی پشت سر بگذارم و می‌دانم رسیدن به این مهم برای من غیر ممکن نیست.

مهرعلی در پاسخ به این سوال که سرمربی تیم پاس قوامین تا چه اندازه روی عملکرد تکواندوکاران جوان تاثیر گذاشته است، گفت: استاد سلطانی به قدری برای بچه‌ها وقت می‌گذارد که ما با تمام وجود روی شیاپ‌چانگ مبارزه می‌کنیم و نمی‌توانیم از تاثیرات مثبت این مربی بزرگ چشم‌پوشی کنیم. امسال از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد داشتم، اما یکی از دلایل ماندنم در تیم پاس مرتضی سلطانی بود.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::