شما اینجا هستید

اخبار برتر » قهیه ای: صعود کردن به مرحله بعد جام کوثر برای ما کافی نیست

Rate this post

مریم قهیه‌ای سرمربی تیم هیات تکواندو استان مرکزی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: مسابقات هفته اول و دوم از پانزدهمین دوره لیگ کوثر برگزار شد که ما با نام تیم هیات تکواندو استان مرکزی برای سومین بار در این رقابت‌ها شرکت کردیم. دو سال گذشته به دلیل بالا بودن هزینه‌های ورود و بی اسپانسری نتوانستیم حضور پیدا کنیم؛ در این دوره نیز با نام هیات تکواندو مرکزی شرکت کردیم تا از تخفیف برخوردار شویم و از ارگان‌های شهرداری و شورای شهر نیمی از مبلغ ورودی را دریافت کردیم.

قهیه ای در خصوص تمرینات تیم توضیح داد: بازیکنان ما بومی هستند و نمی‌توانیم از استان های دیگر بازیکن جذب کنیم. در وزن‌های بالا تکواندوکاری نداریم و شاید با نیروهای غیر بومی قرارداد ببندیم. برگزاری رقابت انتخابی پیش از هر حضور در هر هفته از لیگ در برنامه کار ما قرار دارد و بهترین‌ها را در ارنج تیم قرار می‌دهیم.

وی افزود: همه تیم‌ها خوب ظاهر شده‌اند، ملی پوشان در اکثر تیم ها پخش شده‌اند که همین موضوع باعث بالا رفتن حساسیت و جذابیت رقابت‌ها می‌شود و بنابراین تمام تیم ها رقیب ما هستند.

قهیه ای در مورد رقابت‌ها گفت: در هفته اول و دوم با تیم لوازم خانگی کن قهرمان فصل گذشته و در ادامه با روپایی الکترونیکی کین مبارزه داشتیم. با توجه به اینکه این تیم‌ها هوگوپوشان با تجربه را در اختیار داشتند قرعه سختی بود و ما تنها از بچه‌ها خواستیم خوب مبارزه کنند.

مریم قهیه ای سرمربی تیم هیات تکواندو مرکزی ادامه داد: هوگوپوشان تیم در هفته اول و دوم خیلی خوب کارشان را در میدان انجام دادند و رقیبان قدر خود را آنالیز کردند تا تجربه خوبی کسب کرده و تکنیک های فنی زیادی را یاد بگیرند.

وی در خصوص مبارزات پیش‌رو تیم افزود: نتیجه قابل پیش بینی نیست چرا که مدعی برای کسب سکو زیاد شده است. مثلا کن همیشه صدرجدول بود اما اکنون در رده دیگری قرار گرفته است. قطعا هیچ تیمی صعود کردن به مرحله بعد برایش کافی نیست.

قهیه ای در پایان گفت: مریم آریا مربیگری تیم و شیرین ستوده سرپرستی تیم را برعهده دارند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::