شما اینجا هستید

اخبار برتر » خانلرخانی: به دنبال قهرمانی در جام نقش جهان هستیم | هدف ما پشتوانه سازی برای لیگ برتر است

Rate this post

پیام خانلرخانی سرمربی تیم شهرداری ورامین در گفتگو اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: تیم ما برای دومین سال است که در رقابت‌های لیگ نقش جهان شرکت می‌کند و هدف ما پشتوانه سازی برای لیگ برتر است.

وی افزود: حضور در این رقابت‌ها فرصتی است تا بازیکنان بومی که نتوانستند در لیگ برتر مبارزه کنند و همچنین نوجوانان ما با تجربه‌تر بشوند، رشد کنند و تکنیک‌های خود را به نمایش بگذارند تا در آینده از آنها استفاده کنیم.

خانلرخانی افزود: در فصل گذشته جام نقش جهان با اختلاف یک امتیاز نایب قهرمان شدیم و به نظرم نتیجه خوبی بود. امسال تکواندوکاران و کادر فنی تیم چیزی جز قهرمانی نمی‌خواهند و ما برای رسیدن به این هدف تمام تلاشمان را می‌کنیم.

سرمربی تیم شهرداری ورامین در خصوص تمرینات تیم توضیح داد: نزدیک ۴۵ روز است تمرینات را شروع کرده‌ایم و تا روز مسابقات هم ادامه خواهد داشت. فردا و در روز اول رقابت‌ها دو بازی داریم که می‌خواهیم باقدرت دو برد را به نام خود ثبت نماییم.

خانلرخانی در مورد اعضای تیم گفت: ملی پوشی در اختیار نداریم و هوگوپوشان بومی و نوجوان لیگ برتری در ترکیب تیم شهرداری ورامین قرار دارند.

سرمربی نایب قهرمان فصل قبل لیگ دسته یک تکواندو در مورد مهمترین رقبای تیم افزود: باشگاه مقاومت که چندین دوره قهرمانی را در کارنامه دارد اولین حریف ما است. لوازم خانگی کن در لیگ برتر نیز حضور دارد و برای اولین بار در نقش جهان شرکت کرده که قطعا رقیب قدری محسوب می‌شود. تیم جوانه از قدیمی‌ها و باتجربه‌های لیگ تکواندو می‌باشد و یزدان گیلان نیز سابقه خوبی دارد.

خانلرخانی سرمربی تیم شهرداری ورامین افزود: در این دوره از رقابت‌ها سه تیم اضافه شده است که پیشرفت خوبی در روند لیگ محسوب می‌شود و حضور تیم‌‌های لیگ برتری نیز مسابقات را جذاب و حساس می‌کند.

وی در پایان گفت: بدون شک در این دوره نتایج تا روز آخر قابل پیش بینی نخواهند بود. دوره گذشته میشد به راحتی حدس زد مقاومت بر سکوی اول قرار می‌گیرد و باقی تیم‌ها نیز به دنبال کسب سکوی دومی و سومی بودند اما در سال‌جاری سکونشینان قابل پیش بینی نیستند و امیدوارم بتوانیم در این لیگ هم قهرمانی را از آن خود کنیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::