شما اینجا هستید
اخبار برتر » صالحی:هیچوقت برای حریفان زنگ تفریح نبودیم | به لیگ برتر برمی‌گردیم

رحیم صالحی سرمربی باشگاه جوانه در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: قبل از این تیم باشگاه جوانه با حمایت‌های مالی تیم ملوان و با این نام در لیگ حضور پیدا می‌کرد. بعد از چند سال دوری از لیگ که حامی مالی نداشتیم و تمامی هزینه‌ها را به صورت شخصی پرداخت می‌کردم امسال شرایط به صورتی پیش رفت تا تیم جوانه دوباره احیاء شود.

صالحی ادامه داد: با وجود اینکه از تیم قدرتمند گذشته فاصله گرفته بودیم و تکواندوکاران ما در تیم‌های دیگر تقسیم شده بودند، تصمیم گرفتیم از لیگ دسته یک شروع کنیم تا بازیکنان تجربه لازم را بدست آورده و انگیزه کافی کسب کنند. هرچند تیم جوانه بسیار ریشه دار است و بازیکنان با سابقه حضور در چندین دوره لیگ برتر را در اختیار دارند.

وی افزود: در سال‌های گذشته عنوان‌های قهرمانی، دومی و سومی رقابت‌های نقش جهان را کسب کرده‌ایم و فکر می‌کنم تنها تیمی هستیم که در تمام رده‌های سنی کاپ قهرمانی را بالای سر برده‌ایم. تیم جوانه در لیگ بانوان، پومسه، جام حذفی، لیگ برتر، جام باشگاه های آسیا و … حضور داشته و عناوین مختلفی را کسب کرده است. همچنین توانسته در این چند دوره حضور در لیگ‌های مختلف هوگوپوشان خوبی را به تیم ملی و لیگ برتر معرفی کند.

رحیم صالحی سرمربی تیم جوانه توضیح داد: سعی می‌کنیم به لیگ برتر تکواندو بازگردیم. مسعود حجی زواره قهرمان جهان و کاپیتان اسبق تیم ملی از سال گذشته باشگاه جوانه را همراهی می‌کند. امیدواریم با حضور ایشان و ارتباط خوبشان با دیگر بازیکنان بتوانیم نفرات دیگری را جذب کرده و کمک کنیم تا هوگوپوشان به خود باوری لازم برسند.

رحیم صالحی در خصوص حضور در لیگ نقش جهان گفت:هدف ما این است که بتوانیم برخی بازیکنان را به خودباوری و سطح خوبی از تجربه برسانیم تا انشالله سال بعد بتوانند در لیگ برتر موفق عمل کنند. با وجود تجربه زیادی که داریم هیچ گاه تیم راحتی برای حریفان نبودیم و با تکواندوکاران جوان با اختلاف کم بازی را واگذار کرده و یا به تساوی کشانده‌ایم و هیچوقت برای حریفان زنگ تفریح نبودیم.

صالحی در مورد اعضای تیم جوانه و کادر فنی گفت: داوود حبیب زاده ، ناصر فریدونی، علیزاده، باقرنژاد از اعضای کادر فنی هستند و مسعود حجی زواره، رحمان صالحی، بهنام نامی، شاهین پورمنصور، آرش درباره، مجتبی فضلی ،حمیدرضا خدابخشی و شاهین فراهانی و … که سابقه حضور در لیگ برتر را دارند ترکیب تیم را تشکیل می‌دهند.

وی درخصوص تمرینات تیم توضیح داد: تمرینات را از زمانی که قرار شد درلیگ نقش جهان حضور داشته باشیم شروع کرده‌ایم.

صالحی در خصوص رقبا در لیگ نقش جهان توضیح داد: تیم مقاومت با چندین دوره حضور و کسب عناوین مختلف رقیب سرسختی است اما بازیکنان تیم جوانه بی تجربه نیستند و همه اصرار داشتند از لیگ برتر شروع کنند اما صلاح دانستیم تا با موفقیت در جام نقش جهان انگیزه بیشتری پیدا کرده و در لیگ برتر سال آینده با آمادگی صد در صد به مصاف رقبای خود بروند.

صالحی در پایان گفت:  از علی نامداری مدیرعامل تیم جوانه که ۱۰ سال است در لیگ های مختلف ما را حمایت کردند و تشکر می‌کنم. همچنین انتظار میرود فدراسیون هم با حمایت بخش خصوصی همچون گذشته انگیزه ای برای مدیران بشود تا به تکواندو کمک کنند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::