شما اینجا هستید

اخبار برتر » هادی پور: رقابت های گرندپری به مراتب از مسابقات جهانی هم سخت‌تر است

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، آرمین هادی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار میزان؛ در خصوص شرایط آمادگی خود پیش از حضور در مسابقات گرندپری بلغارستان اظهار داشت: تمرینات خوب و منظمی را پشت سر گذاشته و در شرایط ایده‌آلی قرار دارم. بامداد روز سه‌شنبه عازم بلغارستان هستیم و امیدوارم نتایج خوبی در این رقابت‌ها کسب کنیم.

وی در در واکنش به این پرسش که شرایطش در رنکینگ المپیکیوزن منهای ۵۸ کیلوگرم چطور است؟ گفت: در حال حاضر در رده چهارم قرار دارم و نفر اول و دوم رنکینگ از یک کشور هستند. تا حد زیادی سهمیه المپیک را قطعی کردم اما با کسب یک یا دو مدال صد در صد المپیکی خواهم بود.

ملی‌پوش تکواندو با اشاره به اینکه سطح فنی رقابت‌های گرندپری بسیار بالا است تصریح کرد: از تمام رقیبانم شناخت دارم و آنها هم من را به خوبی می‌شناسند. نکته مثبت این موضوع اینجاست که دیگر در هیچ مسابقه‌ای غافلگیر نمی‌شوم و با روش مبارزه تکواندوکاران سایر کشور‌ها آشنا هستم.

هادی‌پور در خصوص اینکه تیم ایران چند سهمیه المپیک کسب می‌کند، خاطرنشان کرد: کار خودمان را انجام می‌دهیم و امیدوارم سه سهمیه المپیک کسب کنیم، اما رقابت‌های گرندپری به مراتب از مسابقات جهانی هم سخت‌تر است؛ دو وزن در یک وزن ترکیب شده و بهترین‌های دنیا با هم مبارزه می‌کنند. باور کنید کسب امتیاز المپیکی در تکواندو کار بسیار دشواری است، اما ما تمام تلاش خود را برای کسب بهترین نتیجه به کار می‌گیریم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::