شما اینجا هستید

اخبار برتر » نصیری: با هدف بازیکن سازی در جام نقش جهان حضور پیدا کرده‌ایم

Rate this post

علی نصیری سرمربی تیم هیات تکواندو نظرآباد در گفتگو اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: به عنوان سرمربی این تیم برای اولین دوره است که حضور پیدا کرده‌ام؛ تیم نظرآباد را هوگوپوشان باشگاه جوانه البرز و هیات تکواندو نظر آباد تشکیل داده‌اند. هممچنین با توجه به اینکه در برخی اوزان دستمان خالی بود بعد از برگزاری مسابقات انتخابی نفراتی را جذب کردیم.

وی ادامه داد: با هدف بازیکن سازی در جام نقش جهان حضور پیدا کرده‌ایم و در این دوره به دنبال کسب تجربه هستیم تا سال آینده حضوری پرقدرت در قدیمی‌ترین لیگ تکواندو را رقم بزنیم.

نصیری افزود: تقریبا دو ماه است که شاکله تیم مشخص شده است و از همان زمان ۴ جلسه تمرینی در هفته را پشت سر گذاشتیم. همچنین تکواندوکاران به صورت شخصی نیز تمرینات خود را در باشگاه‌ها پیگیری می‌کردند.

نصیری در خصوص رقبا در لیگ نقش جهان توضیح داد: تیم مقاومت چندین دوره قهرمانی را در کارنامه خود ثبت کرده است و لوزام خانگی کن نیز بازیکنان با‌تجربه‌ای را در اختیار دارد. همچنین تیم‌های لیگ برتری ترکیب حرفه‌ای و قدرتمند خود را در جام نقش جهان حفظ می‌کنند. بنابراین سطح فنی مسابقات با توجه به تیم های حاضر بالا است.

نصیری سرمربی تیم هیات تکواندو نظر آباد درمورد دستیارانش گفت: اسماعیل قمی و فرخ کرمی مربیان تیم هستند و مقداد براری سرپرستی تیم را برعهده دارد. حمید بذرپاش نیز مدیر عامل تیم است که انشالله از سال آینده به صورت اسپانسری ما را حمایت می‌کنند.

وی در پایان گفت: فکر می‌کنم تیم بتواند در پایان لیگ امسال میانه جدول قرار بگیرد. هفته‌های اول ممکن است عملکرد قابل قبولی نداشته باشیم چراکه بازیکنان بسیار جوان و کم تجربه هستند اما در هفته‌های آینده جبران می‌کنیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::