شما اینجا هستید

اخبار برتر » زوار: بهترین نتیجه را در جام نقش جهان رقم می‌زنیم

Rate this post

محمدرضا زوارسرمربی تیم لوازم خانگی کن در گفتگو اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: سال‌هاست که لوازم خانگی کن در رشته تکواندو سرمایه گذاری کرده و در تمامی رده‌های سنی موفق به کسب سکوی قهرمانی شده است. در حال حاضر در رده‌سنی بزرگسالان از پتانسیل‌های نونهالان و نوجوانان خود استفاده می‌کند، در واقع بیشتر تکواندوکاران رده بزرگسال ما همان نوجوانان سال‌های گذشته هستند.

وی درخصوص هدف از حضور در جام نقش جهان افزود: حضوری پر قدرت در لیگ، استفاده از پتانسیل‌ها، معرفی چهره‌های جدید به تیم ملی و کسب سکوی قهرمانی هدف لوازم خانگی کن است.

محمدرضا زوار سرمربی تیم کن گفت: تعدادی از تیم‌هایی که اسپانسر قوی دارند و میتوانند روی جوانان سرمایه گذاری یا ملی پوشان را جذب کنند قطعا به کسب سکو نزدیک تر هستند اما ما هم هدفمان حضوری قدرتمندتر از سال گذشته است.

زوار در مورد رقبای سرسخت در جام نقش جهان توضیح داد: رقبای سرسخت ما، تکواندوکارانی هستند که سابقه حضور در تیم‌های ملی را دارند؛ باید شرایط تیم‌ها را سنجید که کدام تکواندوکاران را در اختیار دارند. حریفان برای ما مهم نیستند ما میخواهیم بهترین نتیجه را با جوانانمان رقم بزنیم.

محمدرضا زوار ادامه داد: از تابستان برنامه ریزی تمرینات را آغاز کردیم و هفته ای سه جلسه در باشگاه طلوع تهرانسر تمرین داشتیم. هر دوهفته یکبار از هوگوپوشان دیگر استان‌ها دعوت کردیم تا با اعضای تمرین کنند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::