شما اینجا هستید

اخبار برتر » شهرداری ورامین صدرنشین جام نقش جهان شد/ چای زرینه در رده دوم قرار گرفت

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، دیدارهای هفته اول تا سوم از بیست و پنجمین دوره رقابت های لیگ دسته یک تکواندو مردان «جام نقش جهان» یادواره شهید روزبه هلیسایی با حضور ۸ تیم باشگاه مقاومت، شهرداری ورامین، چای زرینه، سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد)، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان کرمانشاه، هیات تکواندو شهرستان عباس آباد و هیات تکواندو شهرستان نظرآباد روز گذشته (دوشنبه – ۲۲ مهرماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

با پایان رقابت های هفته سوم، تیم شهرداری ورامین با کسب ۶ امتیاز صدرنشین شد، چای زرینه با ۵ امتیاز در رده دومی قرار گرفت و باشگاه مقاومت با ۴ امتیاز جایگاه سومی را به خود اختصاص داد.

نتایج کسب شده به شرح ذیل است: 

هفته اول///

تیم سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد) – استراحت

تیم هیات تکواندو شهرستان عباس اباد صفر – تیم شهرداری ورامین ۸

تیم باشگاه مقاومت ۷ – تیم هیات تکواندو شهرستان نظرآباد یک

تیم مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه – تیم لوازم خانگی کن (انصراف جوانه)

تیم چای زرینه ۴ – تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه ۴

بهترین ها///

بهترین سرمربی: پیام خانلرخانی (شهرداری ورامین)

بهترین داور: اصغر اسماعیلی (زنجان)

فنی ترین بازیکن: ابوالفضل قشقایی (شهرداری ورامین)

بهترین سرپرست: میثم نظری نژاد (هیات تکواندو شهرستان عباس آباد)

هفته دوم///

تیم باشگاه مقاومت – استراحت

تیم هیات تکواندو شهرستان عباس اباد ۵ – تیم هیات تکواندو شهرستان نظرآباد ۳

تیم مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه- تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه (انصراف جوانه)

تیم سامان رزم(زنده یاد محمدرضا جلالی راد) ۳ – تیم چای زرینه ۵

تیم لوازم خانگی کن – تیم شهرداری ورامین (معوقه)

بهترین ها///

بهترین مربی: سجاد مصطفوی(هیات تکواندو شهرستان عباس آباد)

بهترین داور: اصغر اسماعیلی (زنجان)

فنی ترین بازیکن: آریا عاشورزاده (هیات تکواندو شهرستان عباس آباد)

بهترین سرپرست: جاوید عاشوری (چای زرینه)

هفته سوم///

تیم هیات تکواندو شهرستان عباس اباد – استراحت

تیم هیات تکواندو شهرستان عباس اباد یک – تیم لوازم خانگی کن ۷

تیم باشگاه مقاومت ۴ – تیم چای زرینه ۴

تیم مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه – تیم سامان رزم(زنده یاد محمدرضا جلالی راد) (انصراف جوانه)

تیم هیات نکواندو استان کرمانشاه ۳ – تیم شهرداری ورامین ۵

بهترین ها///

بهترین سرمربی: محمدرضا زوار (لوازم خانگی)

بهترین داور: اصغر اسماعیلی (زنجان)

فنی ترین بازیکن: محمدحسین زاهدی (لوازم خانگی کن)

بهترین سرپرست: میرحسین زینال حسینی (باشگاه مقاومت)

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::