شما اینجا هستید

اخبار برتر » ناصری: توانمندی تکواندوکاران کرمانشاهی را نشان می‌دهیم

Rate this post

وحیدناصری سرمربی تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه در گفتگو اختصاصی با پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: سال ۸۳ تیم کرمانشاه  در جام نقش جهان قهرمان شد و دوره گذشته نیز با اسم  سرپل ذهاب حضور پیدا کردیم. چند سالی است در رده‌های سنی پایه تیمداری می‌کنیم و با توجه به اینکه برخی از آنها شرایط سنی لازم را برای حضور در لیگ بزرگسالان دارند با همین نفرات در لیگ دسته یک تکواندو حضور پیدا کرده‌ایم تا بستری فراهم شود تکواندوکاران توانمندی خود را نشان بدهند و روند رو به رشدی را طی کنند.

وی افزود: چند سال اخیر در این رده سنی با مشکلاتی مواجه بودیم اما خدا را شکر سرمایه گذاری‌ های خوبی صورت گرفته و امیدوارم این روند ادامه پیدا کند.

سرمربی تیم هیات تکواندو کرمانشاه در خصوص عدم حضور تیم در لیگ برتر توضیح داد: با توجه به بالا بودن هزینه‌های ورود و اینکه نمی‌خواهیم تکواندوکاران تیم در همین ابتدای ورود به رده بزرگسالان به خاطر بی تجربگی سرخورده بشوند، فعلا برنامه‌ای برای تیمداری در این لیگ نداریم چراکه با وجود تیم‌های قدرتمند و باتجربه در جام خلیج فارس کسب سکو تقریبا غیرممکن است.

وی ادامه داد: امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم و سعی می‌کنیم در میان تیم های برتر جام نقش جهان قرار بگیریم چراکه به دنبال تیمداری در سال‌های آتی هستیم. در این دوره تیم‌های خوبی حضور دارند، ما این موضوع را به فال نیک می‌گیریم و امیدوارم بازیکنان بتوانند توانایی های خود را به نمایش بگذارند.

ناصری خاطرنشان کرد: موقعیت مالی مناسبی برای جذب تکواندوکاران با تجربه نداریم و همین که توانستیم شرایط اعزام را فراهم کنیم کار بزرگی است. تقریبا تنها تیمی هستیم که از سوی هیات تکواندو حضور پیدا می‌کنیم و مانند باقی تیم‌ها حمایت مالی و پشتوانه‌ای نداریم .

سرمربی کرمانشاه در خصوص تمرینات تیم توضیح داد: بعد از اینکه همتی رییس هیات تکواندو استان حضور ما را در لیگ قطعی کردند، تکواندوکاران را دعوت و تقریبا یک ماهی است که تمرینات را شروع کرده‌ایم.

وی ادامه داد: تکواندوکاران ما همگی بومی استان کرمانشاه هستند و به تازگی وارد رده سنی بزرگسال شده‌اند. در تمامی اوزان نمی‌توانیم بازیکنان استان را داشته باشیم و تصمیم داریم از استان‌های دیگر نیز هوگوپوش جذب کنیم که البته به خاطر نداشتن حامی مالی کار سختی است. ابراهیم خاوری و محسن داعشی در هدایت تیم من را کمک می‌کنند.

ناصری توضیح داد: هدف اصلی ما از حضور در لیگ این است که بستر و شرایط حضور نوجوانان در رده سنی بزرگسال و بدست آوردن قهرمانی در لیگ فراهم شود. پیمان رفعتی برای تکواندو استان زحمات بسیاری کشیده، ما همه شاگردان ایشان هستیم و امیدوارم بتوانیم با عملکردی خوب قدردان وی باشیم.

وحید ناصری در پایان گفت: امسال تیم های لیگ برتری مثل شهرداری ورامین و لوازم خانگی کن حضور دارند. تیم مقاومت نیز سابقه چندین دوره قهرمانی دارد اما ما هم به دنبال کسب بهترین نتیجه هستیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::