شما اینجا هستید

اخبار برتر » مصطفوی: حضور تیم‌های لیگ برتری در نقش جهان فرصت خوبی است

Rate this post

سجاد مصطفوی مربی تیم هیات تکواندو عباس آباد در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص حضور این تیم در جام نقش جهان گفت: تیم ما یک باشگاه کوچک خصوصی از دو شهر عباس آباد و سلمانشهر در استان مازندران است و تمام تکواندوکاران از شاگردان استاد ساعدی هستند.

وی ادامه داد: برای آشنایی بیشتر هوگوپوشان با میدان مسابقات لیگ در این دوره از رقابت‌ها شرکت کرده‌ایم. اگر بازیکنان توانایی خود را در میدان مبارزه نشان دهند ممکن است بتوانیم به سکو قدیمی‌ترین لیگ تکواندو دست پیدا کنیم؛ درغیراینصورت بهترین نتیجه از نظر ما پیشرفت در تکنیک تکواندوکاران و معرفی آنها به تیم‌های دیگر و همچنین  کسب سهمیه انتخابی تیم ملی است.

مصطفوی افزود: تیم‌های شهرستانی برای حضور در مسابقات لیگ با مشکلاتی روبه رو هستند. بیشتر تیم ها تهرانی هستند و اسپانسر دارند اما ما هزینه ها را به صورت شخصی پرداخت می‌کنیم و می‌خواهیم تمام اعضا در این رویداد شرکت کنند تا زمینه برای حضورشان در میادین دیگر هم فراهم شود.

مربی تیم عباس آباد در مورد تمرینات تیم توضیح داد: از اوایل تابستان تصمیم داشتیم در مسابقات شرکت کنیم البته به دلیل بی اسپانسری، کمی مشکل داشتیم اما با این وجود ازهمان زمان تمرینات را شروع کردیم. تمرینات بدنسازی کنار ساحل انجام می‌شد و تمرینات فنی را نیز در باشگاه پیگیری کردیم و اکنون بچه‌ها به آمادگی نسبی رسیده‌اند.

وی در خصوص اعضای کادرفنی و ترکیب تیم گفت: مهرداد ساعدی سرمربی و حسن زاده مدیرعامل تیم هستند. همچنین محمدزاده مربی بدنسازی و میثم نظری نژاد که قبلا عضو باشگاه عباس آباد بود، سرپرستی تیم را برعهده دارند. باشگاه ما حدود ۱۰ قهرمان ملی پوش در رده‌های سنی مختلف معرفی کرده است؛ تکواندوکاران با پتانسیل بالایی داریم که امیدوارم بتوانند به خوبی ظاهر شوند.

مربی تیم هیات تکواندو عباس آباد درمورد عدم حضور در لیگ برتر توضیح داد:هزینه های شرکت در لیگ برتر بسیار بالا است و سطح فنی کاملا متفاوتی دارند. ما می‌خواهیم تا جایی که ممکن است از بازیکنان باشگاه خودمان استفاده کنیم و آنها با حریفانی در سطح خودشان رقابت داشته باشند.

سجاد مصطفوی در پایان گفت: امسال تیم های بزرگی همچون شهرداری ورامین ، لوازم خانگی کن و تیم مقاومت که قهرمان هرساله این رقابت‌ها است، حضور دارند؛ حتی تیم کرمانشاه و چای زرینه همگی محکم و پرقدرت شرکت کرده‌اند. حضور تیم‌های لیگ برتری در نقش جهان فرصت خوبی است چرا که تکواندوکاران میتوانند به نوعی لیگ برتر را هم تجربه کنند  وباید بهترین مبارزه خود را به نمایش بگذارند تا به هدفشان برسند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::