شما اینجا هستید

اخبار برتر » حاتمی: در حال حاضر قهرمان نیم فصل لیگ برتر پومسه هستیم | اسپانسرها به پومسه توجهی ندارند

Rate this post

محمد تقی حاتمی سرمربی تیم فرش قنبری نیا در لیگ برتر پومسه در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: لیگ پومسه با روندی مشخص هر سال به بهترین نحو برگزار می‌شود. به جرات می‌توانم بگویم پومسه در جامعه تکواندو خیلی بیشتر از کیوروگی مورد استقبال قرار می‌گیرد اما متاسفانه از نظر بحث رسانه‌ای کمتر دیده می‌شود. چالشی که در پومسه با آن مواجه هستیم بحث بی توجهی اسپانسرها به این رشته ورزشی است که باتوجه به جذابیت های بالای پومسه کمتر به آن توجه می‌شود.

وی در ادامه افزود: در این دوره تیم منسجم و بسیار خوبی داریم که قهرمانان جهان و آسیا در آن حضور دارند و بیشتر آنها اصفهانی هستند. در پایان دور رفت مسابقات، تیم فرش قنبری نیا در صدر جدول قرار گرفت و در حال حاضر قهرمان نیم فصل هستیم.

حاتمی خاطرنشان کرد: اعضای تیم تمرینات خود را به صورت مستمر پیگیری می‌کنند. در لیگ دسته یک تهران در بخش بانوان حضور داریم و در شهرستان اصفهان هم تیم آقایان شرکت کرده‌اند.

سرمربی تیم فرش قنبری نیا در خصوص نحوه برگزاری مسابقات توضیح داد: برگزاری مسابقات لیگ دسته یک به صورت منطقه ای سیاست بسیار خوبی است که دنبال می‌شود اما در رقابت‌هایی که به میزبانی استان‌ها صورت می‌گیرد برخی موارد رعایت نمی‌شود؛ امیدواریم سازمان لیگ توجه بیشتری نشان دهد و این مشکلات برطرف شود. سفر به شهرهای مختلف نیز با توجه به فراهم کردن شرایط حضور ما را دچار مشکل می‌کند و شاید اگر به صورت متمرکز در تهران برگزار شود؛ بهتر باشد.

وی در پایان گفت: عزیزان در سازمان لیگ بسیار زحمت می‌کشند تا این مسابقات به بهترین نحو برگزار بشود. البته کمی و کاستی همه جا وجود دارد اما راضی هستیم. امیدوارم بتوانیم باتربیت بازیکنان و مدال آوری در میادین بین‌المللی دل مردم را شاد نماییم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::