شما اینجا هستید

اخبار برتر » بازی های جهانی سیزم| بخشی مدال برنز المپیک نظامیان جهان را بر گردن آویخت

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، هفتمین دوره بازی‌های المپیک نظامیان جهان  (سیزم) ۲۰۱۹ در بخش تکواندو با حضور ۲۴۴ هوگوپوش از ۴۷ کشور به مدت ۴ روز در “ووهان” چین در حال برگزاری است.

در نخستین روز این رقابت ها مبارزات اوزان ۷۴- و ۸۷+ کیلوگرم پیگیری شد که امیرمحمد بخشی و حسن باغگرایی نمایندگان تکواندو ایران بودند.

امیرمحمد بخشی نماینده وزن ۷۴- کیلوگرم کشورمان موفق شد برای کسب مدال برنز برابر نماینده برزیل با نتیجه ۱۴ بر صفر به برتری برسد و بر سکوی سومی بایستد.

امیرمحمد در نخستین گام برابر نماینده مصر ۱۹ بر ۶ پیروز شد؛ در ادامه به مصاف هوگوپوش آلمان رفت و نتیجه را ۱۸ بر ۴ به نفع خود به پایان رساند. وی در سومین دیدار با تکواندوکار کره جنوبی مبارزه کرد که از ناحیه پا آسیب دید و ۹ بر ۶ نتیجه را واگذار کرد و برای کسب مدال برنز می بایست با نماینده برزیل مبارزه می کرد.

حسن باغگرایی در وزن ۸۷+ کیلوگرم نماینده ایران بود که در نخستین مبارزه برابر تکواندوکار آمریکا نتیجه را در راند طلایی (۸-۶) واگذار کرد و از کسب مدال بازماند.

هدایت این تیم برعهده محمدرضا زوار به عنوان سرمربی است. 

رقابت‌های المپیک نظامیان جهان G 2  است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۲۰، ۱۲ و ۷.۲۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::