شما اینجا هستید
خبر » موسی نیا: در پایان نیم فصل لیگ موفق به کسب رده سومی شدیم

حسین موسی نیا سرمربی تیم بایوران در لیگ برتر پومسه در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: به نظرم لیگ پومسه یکی از مهمترین لیگ های ورزشی است و پومسه روهایی که در سطح جهان و آسیا عناوینی کسب کرده اند، در آن حضور دارند. من به عنوان سرمربی و بازیکن در تیم تلاش می کنم.

موسی نیا خاطرنشان کرد: بایوران با ۳۰ تکواندوکار عنوان دار در لیگ دسته یک و لیگ برتر شرکت کرده است. در پایان نیم فصل لیگ موفق شدیم در رده سوم جدول رده بندی قرار بگیریم و امیدوارم در ادامه بتوانیم نتایج بهتری کسب نماییم.

وی ادامه داد: از آنجایی که تیم ما قهرمانان بسیاری در اختیار دارد باید پومسه رو ها در میادین مختلف حضور داشته باشند تا با کسب تجربه در نهایت بتوانند در مسابقات قهرمانی کشور و میادین مهمتر با آمادگی شرکت کنند.

موسی نیا در خصوص نحوه برگزاری مسابقات لیگ توضیح داد: برگزاری لیگ نقاط ضعف و قوتی دارد که آنها را مطرح کرده‌ایم و ﻣﺳﺌولین تا جایی که ممکن بود مشکلات را برطرف کرده اند، در مجموع شرایط خوب است.

سرمربی تیم بایوران گفت: رقابت‌ها در بخش پومسه به نسبت کیوروگی گستره سنی بیشتری دارد و در آن استعدادها رها نمی‌شوند و بستر برای حضور در مسابقات مختلف در رده های سنی مختلف برای همه به صورت یکسان فراهم است. در این رشته بحث سلامت جسمی در مرحله اول قرار دارد و بعد از آن مساله رقابت مطرح میگردد.

وی در پایان گفت: به نظرم تیم ها در منطقه یک و دو به خوبی تقسیم نشده اند چرا که تیم های بسیار قوی اکثرا در استان های تهران، البرز،همدان ومازندران هستند و این نا هماهنگی در مناطق کار را برای صعود و کسب مدال بسیار سخت می‌کند. بهتر است نحوه برگزاری به صورت  کلی باشد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::