شما اینجا هستید

اخبار برتر » تعصّب به تیم ملّی/ ضرورت اتحاد و یکدلی

Rate this post

تیم ملی تکواندو کشورمان برای همه مردم ایران است، چه دوستش داشته و چه نداشته باشیم. دوست داشتن و نداشتن ما عمرکوتاهی دارد و این علاقه شاید با آمدن عسکری، رفتن بی باک یا مقانلو و حتی مهماندوست کم و زیاد شود اما از اصالت تیم ملی کم نمی‌کند. نتایج آن هم مانند رقابت های باشگاهی نیست که شادی پیروزی هواداران یک باشگاه، با ناراحتی از باخت تیم‌ دیگری همراه باشد. پیروزی هایش طعم خاصی دارد و هیچ مزه تلخی همراهش نیست، افتخارش هم به نام تک تک ایرانیان نوشته می شود.

با نزدیک شدن به زمان برگزاری رقابت‌های فینال گرند پری، همه توجهات معطوف به موفقیت ملی پوشان کشورمان در این رویداد معتبر و حساس است و این امیدواری وجود دارد تا بتوانیم در بخش مردان سه سهمیه حضور در المپیک ۲۰۲۰ را کسب نماییم.

مسیری که بدون تردید با حمایت مسئولین وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک، همدلی خانواده بزرگ تکواندو و همراهی رسانه ها می‌تواند به بهترین شکل طی شود و برگ زرین دیگری به ویترین افتخارات تکواندو کشور اضافه کند.

اما برخی اشخاص و جریانات خاص نسبت به تیم ملی کشورشان تعصب ندارند، سهم آنها فقط درموفقیت هاست و هنگام شکست نه تنها هیچ سهمی برای خود قایل نیستند بلکه آتش‌بیار معرکه شده و آب در آسیاب دشمن هم می ریزند تا چهره دلسوزان واقعی را به نفع غیر خدشه دار نمایند. هدف این فرصت طلبان تنها تصفیه حساب های شخصی است و در رفتار و گفتار آنها و نه نقد دلسوزانه ای دیده می شود، نه تحلیل فنی و نه حتی ارایه راهکاری سازنده.

اکنون، بی تردید فصل اتحاد و یکدلی و حمایت کامل از تیم ملی تکواندو کشورمان است تا همه دست اندرکاران و کادرفنی با خیالی آسوده و در آرامش کامل بتوانند وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده تا ملی پوشان نیز با کسب امتیازات لازم گام در مسیر المپیک ۲۰۲۰ بگذارند. وظیفه همه ماست که در این راه سخت همراه نمایندگان شایسته کشومان بوده، نقش خود را ایفاء کنیم و در جهت آرامش تیم ملی گام برداریم.

خدایا چنان کن سرانجام کار …………. تو خشنود باشی و ما رستگار

امیرحسین ملکی

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::