شما اینجا هستید

اخبار برتر » تورنمنت تکواندو صربستان|ملی‌پوشان حریفان خود را شناختند

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، هجدهمین تورنمنت بین المللی صربستان در رده سنی  بزرگسالان با حضور ۲۸۵ هوگوپوش فردا (یمشنبه – ۵ آبان ماه) در شهر “بلگراد ” برگزار می شود.

تیم ملی تکواندو مردان کشورمان به منظور کسب امتیاز در راستای ارتقاء رنکینگ المپیکی که سال پیش از بازی های المپیک ۲۰۲۰ – توکیو از اهمیت ویژه ای برخوردار است با ۶ هوگوپوش در این رویداد حضور پیدا کرده است؛ آرمین هادی پور (وزن ۵۸- کیلوگرم)، فرزان عاشورزاده (وزن ۶۳- کیلوگرم)، سروش احمدی (وزن ۶۸- کیلوگرم)، میرهاشم حسینی (وزن ۷۴- کیلوگرم)، سجاد مردانی (وزن ۸۷+ کیلوگرم) و سعید رجبی (وزن ۸۷+ کیلوگرم) هوگوپوشان اعزامی به این رویداد هستند.

قرعه کسی این رقابت ها دقایقی پیش اعلام و ۶ نماینده کشورمان حریفان خود در این رویداد را شناختند.

در وزن ۵۸- کیلوگرم، آرمین هادی پور پس از یک دور استراحت در نخستین گام به مصاف برنده دیدار صربستان و کرواسی می رود.  در ادامه برنده مبارزه روسیه و لهستان را پیش رو دارد.

فرزان عاشورزاده در وزن ۶۳- کیلوگرم، ابتدا با باید با نماینده لهستان مبارزه کند و در ادامه برنده دیدار ایتالیا و تونس را باید شکست دهد.

در وزن ۶۸- کیلوگرم، سروش احمدی در اولین دیدار با نماینده ترکیه دیدار خواهد کرد و سپس به مصاف یکی از نمایندگان استرالیا، صربستان و لهستان می‌رود.

میرهاشم حسینی در وزن ۷۴- کیلوگرم ابتدا با قرعه استراحت رو به رو است و در ادامه با برنده دیدار صربستان و بوسنی مبارزه می کند.

در وزن ۸۷+ کیلوگرم، سجاد مردانی در گام نخست استراحت دارد و سپس به مصاف برنده پیکار مارتینیک و مقدونیه می رود.

سعید رجبی دیگر نماینده سنگین وزن تکواندو کشورمان در آن سوی جدول ابتدا با هوگوپوش لهستان مبارزه می کند و در ادامه باید برنده دیدار مکزیک و کرواسی را شکست دهد.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبدالهی به عنوان مربی است.

این مسابقات G1 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۱۰، ۶ و ۳.۶۰  امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می گیرد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::