شما اینجا هستید

اخبار برتر » گرنداسلم تکواندو| بانوان هوگوپوش از جمعه روی شیاپ چانگ چین

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مسابقات انتخابی گرنداِسلم، ۱۰ تا ۱۲ آبان ماه در ۴ وزن المپیکی مردان و زنان در ووشی چین برگزار می‌‌شود.

تیم‌ملی تکواندو زنان کشورمان به منظور کسب آمادگی بیشتر برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ – توکیو با ترکیب مهلا مومن‌زاده (۴۹- کیلوگرم)، کوثر اساسه (وزن ۵۷- کیلوگرم)، کیمیا همتی و یلدا ولی‌نژاد (وزن ۶۷- کیلوگرم) و ملیکا میرحسینی (وزن ۶۷+ کیلوگرم) به مصاف رقبایش می رود.

روز جمعه – ۱۰ آبان ماه و در روز نخست، مبارزات اوزان ۴۹- و ۵۷- کیلوگرم زنان و ۸۰+ کیلوگرم مردان پیگیری می شود که مهلا مومن زاده و کوثر اساسه نمایندگان ایران هستند.

روز شنبه – ۱۱ آبان ماه و در روز دوم، پیکارهای اوزان ۶۷- کیلوگرم زنان و ۵۸- و ۶۸- کیلوگرم انجام خواهد شد و کیمیا همتی و یلدا ولی نژاد به عنوان تکواندوکاران کشورمان به مصاف رقبایشان می روند.

روز یکشنبه – ۱۲ آبان ماه و در روز پایانی نیز دیدارهای اوزان ۶۷+ کیلوگرم زنان و ۸۰- کیلوگرم مردان برگزار خواهد شد و ملیکا میرحسینی آخرین نماینده ایران است.

مهرو کمرانی سرمربیگری و ریحانه فولادی مربیگری تیم را برعهده دارد.

این رقابت‌ها G2 است و به نفرات اول تا سوم مشترک به ترتیب ۲۰، ۱۲ و ۷.۲۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد اما تنها نفرات اول تا سوم جواز حضور در مسابقات گرنداِسلم را کسب می‌کنند.

گفتنی است؛ سومین دوره مسابقات گرنداِسلم از ۲۶ آذر تا یکم دی‌ماه در چین برگزار خواهد شد.

همچنین تینا مدانلو و بیتا صنعتی در وزن ۵۷- کیلوگرم و محمد کاظمی در وزن ۵۸- کیلوگرم  به عنوان نمایندگان ایران به صورت شخصی در این رویداد حضور پیدا می کنند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::