شما اینجا هستید

اخبار برتر » خانی: هدف ما قهرمانی در لیگ پومسه است

Rate this post

پریسا خانی سرمربی تیم پتروصدف در لیگ برتر پومسه در گفتگو اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: هر دوره تعداد تیم‌هایی که در لیگ برتر پومسه شرکت می‌کنند بیشتر می شود و از لحاظ فنی نیز پیشرفت چشمگیری را در لیگ شاهد هستیم. امسال با حمایت غزال عجم زمانی و اسپانسری پترو صدف حضور پیدا کرده‎ایم و قطعا از نظر فنی بازیکنان ما سطح بالایی دارند.

وی ادامه داد: تیم ما  تنها در لیگ برتر حضور دارد که خدا را شکر تا کنون موفق شده‌ایم در ردوه دوم جدول قرار بگیریم. از هفته بعد دور برگشت آغاز می‌شود و تلاش ما برای قهرمانی خواهد بود. دوست دارم گام های مهمی برای رشد پومسه بردارم و سال‌هاست فعالیت خود را در این بخش آغاز کرده‌ام؛ هدف تیم ما قهرمانی در لیگ است و برای آن تلاش می‌کنیم. سال گذشته با نام پارس گیت در لیگ دسته یک داشتیم که بر سکوی نخست قرار بگیریم.

خانی در خصوص جایگاه پومسه توضیح داد: جایگاه پومسه به نسبت کیوروگی مظلوم تر است و با توجه به اینکه من در لیگ کیوروگی هم بازیکن بوده‌ام، شرایط هر دو طرف را به خوبی می‌دانم.

وی خاطر نشان کرد: در تیم پترو صدف ملی پوشان و قهرمانان خوبی حضور دارند اما با وجود این چشم انداز ما در درجه اول کمک به بازیکنانی است که استعداد زیادی دارند و از طریق لیگ می‌توانند رشد کنند و به تیم ملی و مسابقات کشوری بروند.

وی در پایان گفت: در حال حاضر من  به عنوان مربی تیم ناشنوایان پومسه و نایب رییس کمیته پومسه استان تهران هم انتخاب شده ‌م و دوست دارم گام های مهمی برای رشد این ورزش بردارم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::