شما اینجا هستید

اخبار برتر » اعلام جدیدترین رنکینگ پاراتکواندوکاران

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، فدراسیون جهانی، رنکینگ پاراتکواندوکاران را در ماه نوامبر ۲۰۱۹ اعلام کرد.

“مهتاب نبوی” نخستین بانوی پاراتکواندوکار کشورمان با ۱۱۰ امتیاز همچنان رده نخست وزن ۵۸- کیلوگرم (۴۱ K) را به خود اختصاص داده است.

“سعید صادقیان‌پور” در وزن ۶۱- کیلوگرم (۴۲ K) با ۲۵۶ امتیاز در رده دوم قرار دارد. “سجاد جوانبخت” در این وزن و کلاس ۴۴ با ۶۴/۲۴ امتیاز در رده دوازدهم جای گرفته است.

“محمدرضا شعبانی” در وزن ۷۵- کیلوگرم (۴۲ K) با کسب ۹۴/۴۳ رده ششم را به خود اختصاص داده است و “مهدی کردلو” دیگر نماینده این وزن با ۱۲/۴۸ در رده چهاردهم قرار دارد.

“احمد نریمانی” هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۲ K)نیز با ۲۳۴/۸۰ امتیاز صدرنشینی خود را حفظ کرد. “مهدی بهرامی آذر” در وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۳K) با ۱۲۴ امتیاز به جایگاه دومی خود تداوم بخشید.

“مهدی پوررهنما” در وزن ۷۵- کیلوگرم (۴۴ K) با ۲۲۳/۱۲ امتیاز صدرنشینی خود در جدول رده بندی را تداوم بخشید. “محمود جعفرزاده” نیز ۶۳/۳۰ امتیاز در رده سیزدهم جای گرفته است. “علیرضا بخت” در این وزن نیز در چهل و ششم قرار دارد.

“اصغر عزیزی” پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۴ K)با ۱۷۵/۴۸ امتیاز و یک پله صعود در جایگاه چهارم جدول رده‌بندی قرار دارد. “حامد حق‌شناس” دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۵۷/۹۲ امتیاز رده چهاردهم را به خود اختصاص داد. “محسن عبدی” در این وزن نیز با ۹ امتیاز جایگاه سی و نهم را در اختیار دارد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::